OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 28.03.2024, 20:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Chcete OCP V v Novém boru?
Ano 89%  89%  [ 8 ]
Ne 11%  11%  [ 1 ]
Je mi to u zadku 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 9
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: OCP V
PříspěvekNapsal: 12.08.2018, 21:30 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Ještě ani nezačala čtyřka, ale v dnešní době, soudruzi, je nutné myslet a objednávat dopředu. A protože jsem řekl, že OCP bude putovní, byť díky vašemu nezájmu přecestoval letošní ročník do Prahy, tak od pětky by to mohlo být jinak. Jste pro to, aby se příští ročník pořadal tady:
https://www.google.com/maps/place/Swimm ... 14.5430325
https://www.dokempu.cz/novy-bor/kemp-au ... -bor-1086/
Možnost v září uzavřít celý areál pro pořádaní akce za lidovou cenu, koupání, voleyball, petangue, stolní fotbálek, grilíček, pípička, společenská místnost na compíky, venkovní sezení. Prostě paráda.
Pro šetřílky možnost stanů.
Hlasujte.

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OCP V
PříspěvekNapsal: 12.08.2018, 21:46 
Offline
Óm Nejvyšší
Uživatelský avatar

Registrován: 28.01.2016, 23:57
Příspěvky: 3756
Has thanked: 213 times
Been thanked: 388 times
Novy Bor je stylova volba :) To by stalo za to prijet s ikveckem :)

_________________
Nikdy nediskutujte s blbcem. Stáhne vás na svoji úroveň a vyhraje zkušeností.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OCP V
PříspěvekNapsal: 13.08.2018, 08:57 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 18.06.2013, 20:26
Příspěvky: 2487
Has thanked: 115 times
Been thanked: 424 times
Misticu, ty tvoje zdrobnělinky... Slovo "pípička" jsem musel chvíli dekódovat... :P

_________________
"Je lepší rozsvítit byť jen malou svíčku, než jen proklínat temnotu." (Konfucius)

www.zxsparrow.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OCP V
PříspěvekNapsal: 13.08.2018, 09:11 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 06.10.2015, 17:37
Příspěvky: 1554
Bydliště: Praha východ
Has thanked: 11 times
Been thanked: 144 times
také netuším co je pipička. Tedy napadá mi něco sexystického, ale to to asi nebude.
Obecně, myslím si, že ani není podstatné KDE bude OCP, jako spíše PROGRAM na OCP. Pokud to bude spíše chlastací a buřtovacé akce, tak je jedno, zda to bude Praha nebo Nový Bor. Pro chlastací a buřtovací akce bych spíše doporučoval rumunské hory. Například v okolí Brašova se dá výborně chlastat a buřtovat.

_________________
Hyperinzerce - historické počítače

ComputerAsylum WEB: http://www.computerasylum.co.uk
Twitter: https://twitter.com/COMPUTERASYLUM
Zprávy: https://www.euronews.com/ https://www.aljazeera.com/
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OCP V
PříspěvekNapsal: 13.08.2018, 10:58 
Offline
Pan Generální

Registrován: 19.07.2013, 15:54
Příspěvky: 2723
Has thanked: 144 times
Been thanked: 422 times
computerasylum píše:
také netuším co je pipička. Tedy napadá mi něco sexystického, ale to to asi nebude.
Obecně, myslím si, že ani není podstatné KDE bude OCP, jako spíše PROGRAM na OCP. Pokud to bude spíše chlastací a buřtovacé akce, tak je jedno, zda to bude Praha nebo Nový Bor. Pro chlastací a buřtovací akce bych spíše doporučoval rumunské hory. Například v okolí Brašova se dá výborně chlastat a buřtovat.


"pípička" - prece mala pípa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OCP V
PříspěvekNapsal: 24.09.2018, 08:45 
Offline
Profík

Registrován: 12.05.2013, 19:31
Příspěvky: 694
Bydliště: České Budějovice
Has thanked: 738 times
Been thanked: 53 times
Po příjemném prožití OCP IV v Praze bych se nebránil OCP V na témže místě. Ovšem přijedu i jinam, pokud zrovna nebudu mít třeba svatbu/pohřeb apod. :D.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OCP V
PříspěvekNapsal: 24.09.2018, 13:19 
Offline
Pan Generální

Registrován: 19.07.2013, 15:54
Příspěvky: 2723
Has thanked: 144 times
Been thanked: 422 times
Misticjoe uz na akci jsi rikal ze chces rozjet diskusi ohledne "OCPV". Urcite je potreba rici plusy te mistnosti v tech stavebninach.
Za mne to ma super plus, ze je to kousicek od dalnice. Vubec jsem nemusel vjet do Prahy, doma jsem byl legalni rychlosti za 75 minut. Misto je nove a ciste. Klidne muzu rici ze 2x vice lidi se tam jeste v pohode vejde. Ta kuchynka (asi kompletne vybavena) byla take super. Nemluve o tech palacinkach, ja ji nemel ale vypadala opravdu luxusne. Parkovani tam take neni problem a kousel od mista je uplne prazdne velke parkoviste. Je to v dojezdu MHD a i vlaku.

Nebranim se to udelat jinde, treba v tom Novem Boru. Ale musime zvazit zda napr. to ubytovani bude solidni. Zda tam bude dostatek stolu a energie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OCP V
PříspěvekNapsal: 24.09.2018, 13:32 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
V Novém Boru je kde co. Je to kemp. Prostor na compy o trochu víc. Byla by opět možnost venkovního grilu (griloval by majitel), sud, koupání v nádrži, atp. Ale muselo by se nás sejít alespoň 30, jinak pan majitel pro nás kemp neuzavře a motali by se tam i cizí lidé.
Výhoda vinného sklípku spočívá - už to máme okouknuté, šlo tam vše jako po másle, 15 nás tam bylo a místa dost - čili obvyklých +- 25 návštěvníků z minulých ročníků by se s přehledem vešlo. Springy si klidně mohl rozbít svůj stan na zatravněné střeše (úplně nevím, proč to neudělal :-) ). MHD je nejen v dojezdu, ale hlavně v "dochodu" :-). Otázka je, čeho byla důsledkem letošní nižší účast - posunutí termínu o týden? Neozkoušené prostory? Přímo lokaci bych nevinil, v HP se nás schází dost i na OC Pivku :-) To by chtělo rozlousknout, abychom se případné chybce příště vyhnuli.

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OCP V
PříspěvekNapsal: 24.09.2018, 15:01 
Offline
Pan Štábní

Registrován: 11.11.2013, 10:29
Příspěvky: 1198
Has thanked: 360 times
Been thanked: 304 times
Pro me je Novy Bor 300km a 4.5 hodiny cesty. Takze moc velke nadseni asi neni. Za me nechavam odpoved silne otevrenou...

_________________
Sharp MZ-800++, MZ-1500++, MZ-2500++, SM-B-80T, MK-14_replica, HP-85, ZX-80+replica, ZX81, ZX-Spectrum+replica++, PMI-80+replica, SAM coupe++, PMD-85-2A+3, Didaktik-M, SORD-M5, TI-57, TI-59+PC-100, TI99/4A, ZetaV2+ppp, ZX-uno, Petr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OCP V
PříspěvekNapsal: 25.09.2018, 10:34 
Offline
Profík

Registrován: 12.05.2013, 19:31
Příspěvky: 694
Bydliště: České Budějovice
Has thanked: 738 times
Been thanked: 53 times
Stanu nebylo potřeba, ve sklípku se spalo moc dobře (chrápal jen Jiiira a CodEx) - mám rád, když mě svítání neprobudí moc brzo.
Jo a k těm stolům by se vešlo mnohem víc lidí, aspoň bych pak neměl takovej bordel v kabelech jako letos :D.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OCP V
PříspěvekNapsal: 26.09.2018, 11:20 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 18.06.2013, 20:26
Příspěvky: 2487
Has thanked: 115 times
Been thanked: 424 times
Springy píše:
Stanu nebylo potřeba, ve sklípku se spalo moc dobře (chrápal jen Jiiira a CodEx)
Tak to ještě šlo, v předchozím místě konání nás bylo v "nocležně" asi 5-6 a chrápali jsme všichni... 8-)

Springy píše:
mám rád, když mě svítání neprobudí moc brzo.
Jo, tak to ve sklípku opravdu nehrozí - bál jsem se, že se snad nikdy nevzbudíte :P

Springy píše:
Jo a k těm stolům by se vešlo mnohem víc lidí, aspoň bych pak neměl takovej bordel v kabelech jako letos :D.

To je pravda, tipuju že tak dvojnásobný počet účastníků (než bylo letos) by se tam vešel...

_________________
"Je lepší rozsvítit byť jen malou svíčku, než jen proklínat temnotu." (Konfucius)

www.zxsparrow.com


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz