OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 28.03.2024, 16:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: mám přání
PříspěvekNapsal: 02.07.2021, 08:58 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 05.04.2013, 15:29
Příspěvky: 2394
Bydliště: Starý Vestec
Has thanked: 426 times
Been thanked: 446 times
PotPalo píše:
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekhmmm...



Díky, prostě zrovna nemám po ruce komp s Gimpem, řešil bych to až o víkendu. Takhle to můžu opravit hned.

_________________
Amiga Sinclair Didaktik Sam_Coupé Enterprise SAM440ep μA1 MacBook_Air Mac_Mini_MOS CPC Atari MSX Acorn C64 RetroPC

http://party.oldcomp.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mám přání
PříspěvekNapsal: 02.07.2021, 14:07 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Koukám, že jste se do toho pustili :-)

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mám přání
PříspěvekNapsal: 02.07.2021, 14:15 
Offline
Pan Generální

Registrován: 01.12.2017, 21:01
Příspěvky: 2062
Bydliště: BA-Petržalka :(
Has thanked: 18 times
Been thanked: 323 times
Načo Gimp? V IrfanViev som to dal na pár kliknutí.

_________________
Oznamy o novom príspevku mi na mail chodia iba sporadicky, takže keď sa nehlásim v diskusii, tak je to tým. V 80% nepríde mail vôbec.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mám přání
PříspěvekNapsal: 02.07.2021, 21:30 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 05.02.2018, 11:31
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha
Has thanked: 0 time
Been thanked: 62 times
nechcete ještě aby to srdce bilo? :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mám přání
PříspěvekNapsal: 02.07.2021, 22:09 
Offline
Pan Generální

Registrován: 01.12.2017, 21:01
Příspěvky: 2062
Bydliště: BA-Petržalka :(
Has thanked: 18 times
Been thanked: 323 times
A nemalo by byť 8-bitové? Obrázek


Přílohy:
heart.gif
heart.gif [ 1.11 KiB | Zobrazeno 8123 krát ]

_________________
Oznamy o novom príspevku mi na mail chodia iba sporadicky, takže keď sa nehlásim v diskusii, tak je to tým. V 80% nepríde mail vôbec.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mám přání
PříspěvekNapsal: 15.10.2021, 08:03 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2278
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
Shony, za mně si zasložíš dočasný BAN. Porušení bodu 6. Urážení člena. Urážka nese iniciály MP. Tohle je u mně v rámci našeho fóra kde mají lidi společné hobby a měli by si zde i psychicky odpočinout přes čáru. Neshody ano, ale ne tohohle rozměru.

Dle všeho Shony svůj koment vymazal, nicméně jsou to jeho slova a nemyslím, že by to tridé editoval.

Tedy to u mně nic nemění na situaci.

Odkaz
viewtopic.php?f=70&t=9530&start=60&hilit=Mega+pi%C4%8Dus&p=131237&view=show#p131237

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mám přání
PříspěvekNapsal: 11.07.2022, 20:58 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2278
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
Takový technický detail k tomu jak zde funguje ignorace pokud může fungovat, co není můj případ zde a proto v ní nikoho nemám. Na AP jsem ale k tomu měl důvod a taky jsem mohl... (sláva), tam ani není upozornění, že by něco napsal někdo, kdo je ignorovaný, zde je upozornění, tedy já to i tak vždy přečetl. Takhle když na AP nevidím ani upozornění na to že ignorovaná osoba něco napsala v nějakém vlákně (zde to dává možnost příspěvek dodatečně přečíst) tak mně to neláká a mám zajištěno, že mně někdo s kým někdy hodně nesouhlasím nenasere. Já totiž i tak zde, když jsem měl někoho v ignoraci, tak jsem na odkaz dodatečného přečtení příspěvku klikl. Nevím jak ostatní, mně by mnohem více vyhovovalo, aby když někoho budu mít v ignoraci, abych ani dodatečně nemohl přečíst příspěvek, co znamená u mně vypnutí upozornění na takový příspěvek. Nevím, jestli to lze nastavit a jestli je pro někoho tohle důležitý. Mně se ten systém na AP líbí více. Mám tam 1 v ignoranci a ten systém je super. Maximálně asi z citace to proleze ale i tak je nezobrazení upozornění, že ignorovaná osoba něco napsala pro mně fajn.

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mám přání
PříspěvekNapsal: 11.07.2022, 23:26 
Online
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 13.04.2018, 16:59
Příspěvky: 262
Bydliště: Pragl
Has thanked: 85 times
Been thanked: 62 times
Nerikejte mi, ze mam rakovinu, doktore ... vsak muzu sve dny dozit stastnejsi ;-)
Neni lepsi vedet, i kdyz se mi to nelibi ? Ja nevim, me by se to nelibilo, nevedet ze o me za zady nekdo diskutuje "verejne" a meje mi prdel ;-) Takhle se muzu alespon vyjadrit k nesmyslu, co pravi, nebo to potvrdit. Vsak pravda neni jedna a univerzalni .. zavirani oci pred problemem preci nikomu stesti neprineslo. Tim chci slusnou formou proste vyjadrit, ze tvuj navrh povazuju za spatny a nerad bych, aby se aplikoval ;-)

_________________
STbrigáda
Atari MST2/4Mb ,MSTE/4Mb, Tower TT030


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mám přání
PříspěvekNapsal: 12.07.2022, 07:28 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2278
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
To není o tom že bych nesnesl kritiku na sebe a proto o ní nechci vědět. Já mám jednoduše averzi na lidi kterým chybí přirozená lidská inteligence. Neplést si ji prosím s vědomostmi. Ale jo beru tvůj názor. Jen jsem chtěl upřesnit proč o tom, co někdo konkrétní píše ani nechci vědět. A navíc pokud někdo konkrétní má potřebu o všem vědět si nemusí nikoho dávat do ignorace. Já to mám jednoduše tak, jak jsem již napsal. Je pravdou, že je to má volba, že kliknu a zobrazím si správu u někoho koho mám v ignoraci, ale jednoduše to udělám ;)

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mám přání
PříspěvekNapsal: 12.07.2022, 14:24 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Tohle je asi otázka na Mrafa. Každopádně pokud to nečiní integrovaná "ignorace", pak to phpBB asi samo o sobě neumí. Pravda je, že já ani nemám žádná témata ve sledování, prostě projedu vše "nepřečtené" a fertig. Upozornění mi chodí maximálně na novou SZ.

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mám přání
PříspěvekNapsal: 01.09.2022, 15:54 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Lisiak4 píše:
Nešlo by SCjoe-mu odebrat status administrátora ať si jej konečně můžu dát do ignorace?

Nešlo. Nebudu někomu odebírat admin práva jen za to, že jeho názor na problém nesouvisející s OC je jiný, než tvůj, můj, nebo kohokoliv jiného. Stejně jako nepřiřazuji adminy podle toho, jestli vychlastaj stejně rychle metr piv, jako já, ty nebo kdokoliv jiný.

Nicméně bych byl rád, kdyby si všelijaké eurohujerské nebo prorussácké pútky řešili dotyční někde mezi sebou v hospodě, či soukromé konverzaci.

Ale zároveň nejsem zastáncem přístupu, že cokoliv ruské je nyní fuj, hnůj a nesmí to sem. Nebo si v rámci citů některých začneme hrát na to, že Tetris vlastně neexistuje? Ruské klony, periferie, programy slavnostně spálíme a smažeme? Nebo jak?

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mám přání
PříspěvekNapsal: 02.09.2022, 09:55 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 18.05.2013, 14:56
Příspěvky: 2331
Has thanked: 303 times
Been thanked: 637 times
Fascinuje mě předpoklad, že by na internetu mohla existovat významná platforma, kterou se nepokusí někdo ovládnout a kontrolovat.

_________________
https://cygnus.speccy.cz ZX Spectrum 128k, Betadisk, DivIDE, ESXDOS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mám přání
PříspěvekNapsal: 04.09.2022, 09:30 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 05.04.2013, 15:29
Příspěvky: 2394
Bydliště: Starý Vestec
Has thanked: 426 times
Been thanked: 446 times
tomascz píše:
zxcygnus píše:
Fascinuje mě předpoklad, že by na internetu mohla existovat významná platforma, kterou se nepokusí někdo ovládnout a kontrolovat.
No tpč - blyat, i pro mě je to úplně nejvíc!! :o Protože první co každá vláda chce zmanipulovat je... kecání o starých kompech :bang: :bang: :lol:

Tak já se jdu zas na pár týdnů spláchnout než se sem znova přihlásím :arrow:

Tady je videt, jak politika zatemnuje mozek. Cygnus tim myslel telegram, aspon ja to tak pochopil. A proto tady nechceme politiku, rozhadava zbytecne lidi a oldcomp neni politickym kolbistem.

_________________
Amiga Sinclair Didaktik Sam_Coupé Enterprise SAM440ep μA1 MacBook_Air Mac_Mini_MOS CPC Atari MSX Acorn C64 RetroPC

http://party.oldcomp.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mám přání
PříspěvekNapsal: 04.09.2022, 12:26 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 23.03.2014, 20:13
Příspěvky: 2773
Has thanked: 224 times
Been thanked: 601 times
Původním cílem bylo pokecat si bez dohledu všech třípísmenkových agentur, viz Carnivore a další.

Některé z amerických třípísmenkových agentur Telegram svého času dokonce podporovaly, protože ho používali východní disidenti (financovaní Člověkem v tísni), kterým tak nemohly číst poštu ruské třípísmenkové agentury. Pak se to nějak otočilo a teď je z něj naopak největší ruské zlo. Ostatně tytéž agentury svého času podporovaly a vyzbrojovaly Talibán, který pro ně potom byl také to nejhorší zlo. Mám takový pocit, že cokoliv co udělají se pokaždé časem změní v nejhorší zlo :-D

ICQ svého času bylo dost dobré pro kdekoho, ale pak ho od Izraelců koupili Rusové a strhl se šílený jekot, že západní "bezpečnostní složky" nebudou moci kontrolovat komunikaci teroristů a pedofilů, a že ICQ je proto strašné ohrožení bezpečnosti, svobody a demokracie a kdovíčeho všeho ještě.

Teď nedávno jsem se dobře pobavil, když v USA udělali velký zátah na spoustu zločinců, kteří používali šifrované telefony, které se daly koupit jenom na doporučení někoho z podsvětí. Roky tak úspěšně unikali policii, až je najednou chlupové sebrali všechny najednou a měli proti nim spoustu důkazů. Ty telefony totiž prodávala FBI...

P.S. Tip na čtení na zimu, ve dvou svetrech u hřejícího PeCe: https://ocs.cz/UC/Nezam%C3%BD%C5%A1len%C3%A9%20n%C3%A1sledky.pdf
Překladatele někteří z nás určitě znají, kdysi napsal pár docela dobrých počítačových knih.

_________________
Plesnivý sýr z Tesca, zatuchlé kuřecí řízky z Albertu, oslizlé hovězí a myší trus z Lidlu.
Nákup potravinářské inspekce v ČR, říjen 2023.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mám přání
PříspěvekNapsal: 04.09.2022, 13:40 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 23.03.2014, 20:13
Příspěvky: 2773
Has thanked: 224 times
Been thanked: 601 times
To bude tím že na tlamoknihu nelezu. Ale zasmál jsem se, také tu mám malou sbírku podobných věcí, třeba výrok jedné německé poslankyně za Zelené, že tu elektřinu vlastně nepotřebuje, na televizi se může koukat při svíčce.

Ale ta fotka z roku 1970 je opravdu k zamyšlení...

Mimochodem, k té s tím průjmem, kamarádka mi kdysi chtěla vyložit karty. Varoval jsem jí že to nemá dělat a že u mě to nebude fungovat, ale nedala si říct. Samozřejmě hned první karta, kterou vytáhla, byl ďábel. To je španý začátek, dáme si to znovu. Zamíchal jsem karty, sejmul, a první karta kterou vytáhla byla ta samá. Takže jsme ten balíček zamíchali pořádně oba na střídačku, já jsem sejmul... Jo, byl tam. Pak toho teda konečně nechala a další měsíc se mě bála :-D

_________________
Plesnivý sýr z Tesca, zatuchlé kuřecí řízky z Albertu, oslizlé hovězí a myší trus z Lidlu.
Nákup potravinářské inspekce v ČR, říjen 2023.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz