OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů

ByteFest2022

Právě je 26.09.2022, 01:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: mám přání
PříspěvekNapsal: 02.07.2021, 08:58 
Site Admin

Has thanked: 362 times
Been thanked: 394 times
PotPalo píše:
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekhmmm...

Díky, prostě zrovna nemám po ruce komp s Gimpem, řešil bych to až o víkendu. Takhle to můžu opravit hned.

http://party.oldcomp.cz/

PříspěvekNapsal: 02.07.2021, 14:07 
Site Admin

Has thanked: 1667 times
Been thanked: 1284 times
Koukám, že jste se do toho pustili :-)

PříspěvekNapsal: 02.07.2021, 14:15 
Pan Štábní

Has thanked: 17 times
Been thanked: 260 times
Načo Gimp? V IrfanViev som to dal na pár kliknutí.

PříspěvekNapsal: 02.07.2021, 21:30 
Kecálek

Has thanked: 0 time
Been thanked: 51 times
nechcete ještě aby to srdce bilo? :-)

PříspěvekNapsal: 02.07.2021, 22:09 
Pan Štábní

Has thanked: 17 times
Been thanked: 260 times
A nemalo by byť 8-bitové? Obrázek

Přílohy:
heart.gif
heart.gif [ 1.11 KiB | Zobrazeno 4344 krát ]

PříspěvekNapsal: 15.10.2021, 08:03 
Pan Generální

Has thanked: 697 times
Been thanked: 206 times
Shony, za mně si zasložíš dočasný BAN. Porušení bodu 6. Urážení člena. Urážka nese iniciály MP. Tohle je u mně v rámci našeho fóra kde mají lidi společné hobby a měli by si zde i psychicky odpočinout přes čáru. Neshody ano, ale ne tohohle rozměru.

Dle všeho Shony svůj koment vymazal, nicméně jsou to jeho slova a nemyslím, že by to tridé editoval.

Tedy to u mně nic nemění na situaci.

Odkaz
viewtopic.php?f=70&t=9530&start=60&hilit=Mega+pi%C4%8Dus&p=131237&view=show#p131237

PříspěvekNapsal: 11.07.2022, 20:58 
Pan Generální

Takový technický detail k tomu jak zde funguje ignorace pokud může fungovat, co není můj případ zde a proto v ní nikoho nemám. Na AP jsem ale k tomu měl důvod a taky jsem mohl... (sláva), tam ani není upozornění, že by něco napsal někdo, kdo je ignorovaný, zde je upozornění, tedy já to i tak vždy přečetl. Takhle když na AP nevidím ani upozornění na to že ignorovaná osoba něco napsala v nějakém vlákně (zde to dává možnost příspěvek dodatečně přečíst) tak mně to neláká a mám zajištěno, že mně někdo s kým někdy hodně nesouhlasím nenasere. Já totiž i tak zde, když jsem měl někoho v ignoraci, tak jsem na odkaz dodatečného přečtení příspěvku klikl. Nevím jak ostatní, mně by mnohem více vyhovovalo, aby když někoho budu mít v ignoraci, abych ani dodatečně nemohl přečíst příspěvek, co znamená u mně vypnutí upozornění na takový příspěvek. Nevím, jestli to lze nastavit a jestli je pro někoho tohle důležitý. Mně se ten systém na AP líbí více. Mám tam 1 v ignoranci a ten systém je super. Maximálně asi z citace to proleze ale i tak je nezobrazení upozornění, že ignorovaná osoba něco napsala pro mně fajn.

PříspěvekNapsal: 11.07.2022, 23:26 
Kecálek

Has thanked: 47 times
Been thanked: 23 times
Nerikejte mi, ze mam rakovinu, doktore ... vsak muzu sve dny dozit stastnejsi ;-)
Neni lepsi vedet, i kdyz se mi to nelibi ? Ja nevim, me by se to nelibilo, nevedet ze o me za zady nekdo diskutuje "verejne" a meje mi prdel ;-) Takhle se muzu alespon vyjadrit k nesmyslu, co pravi, nebo to potvrdit. Vsak pravda neni jedna a univerzalni .. zavirani oci pred problemem preci nikomu stesti neprineslo. Tim chci slusnou formou proste vyjadrit, ze tvuj navrh povazuju za spatny a nerad bych, aby se aplikoval ;-)

HP C8000 (PA-RISC 2.0), IBM Power Systems 520 Express (IBM Power6), SunFire v210 (UltraSparc IIIi), Mac Mini G4 1,25Mhz, SGI Indigo 2, Indy
Sun Ultra 20m2, AMD K6-2 266Mhz/200MB, AMD K6 200Mhz/64 SIM ram, Am486x66Mhz/48MB ram, 386sx20Mhz/8 MB ram

PříspěvekNapsal: 12.07.2022, 07:28 
Pan Generální

To není o tom že bych nesnesl kritiku na sebe a proto o ní nechci vědět. Já mám jednoduše averzi na lidi kterým chybí přirozená lidská inteligence. Neplést si ji prosím s vědomostmi. Ale jo beru tvůj názor. Jen jsem chtěl upřesnit proč o tom, co někdo konkrétní píše ani nechci vědět. A navíc pokud někdo konkrétní má potřebu o všem vědět si nemusí nikoho dávat do ignorace. Já to mám jednoduše tak, jak jsem již napsal. Je pravdou, že je to má volba, že kliknu a zobrazím si správu u někoho koho mám v ignoraci, ale jednoduše to udělám ;)

PříspěvekNapsal: 12.07.2022, 14:24 
Site Admin

Tohle je asi otázka na Mrafa. Každopádně pokud to nečiní integrovaná "ignorace", pak to phpBB asi samo o sobě neumí. Pravda je, že já ani nemám žádná témata ve sledování, prostě projedu vše "nepřečtené" a fertig. Upozornění mi chodí maximálně na novou SZ.

PříspěvekNapsal: 01.09.2022, 12:25 
Pan Generální

Nešlo by SCjoe-mu odebrat status administrátora ať si jej konečně můžu dát do ignorace?

PříspěvekNapsal: 01.09.2022, 15:54 
Site Admin

Nešlo. Nebudu někomu odebírat admin práva jen za to, že jeho názor na problém nesouvisející s OC je jiný, než tvůj, můj, nebo kohokoliv jiného. Stejně jako nepřiřazuji adminy podle toho, jestli vychlastaj stejně rychle metr piv, jako já, ty nebo kdokoliv jiný.

Nicméně bych byl rád, kdyby si všelijaké eurohujerské nebo prorussácké pútky řešili dotyční někde mezi sebou v hospodě, či soukromé konverzaci.

Ale zároveň nejsem zastáncem přístupu, že cokoliv ruské je nyní fuj, hnůj a nesmí to sem. Nebo si v rámci citů některých začneme hrát na to, že Tetris vlastně neexistuje? Ruské klony, periferie, programy slavnostně spálíme a smažeme? Nebo jak?

PříspěvekNapsal: 01.09.2022, 17:08 
Pan Generální

Rozumím, vše v pořádku, tohle je u mně jen stav, kdy v rámci pravděpodobností znám výsledek, nicméně jsem to i tak chtěl napsat protože až po tom co tak učiním, je vše z mé strany vpořadku. A teď již tomu tak je.

PříspěvekNapsal: 01.09.2022, 19:07 
Pan Generální

Has thanked: 340 times
Been thanked: 699 times
misticjoe píše:
Nešlo. Nebudu někomu odebírat admin práva jen za to, že jeho názor na problém nesouvisející s OC je jiný, než tvůj, můj, nebo kohokoliv jiného.
Nie je problem v tom ze ma iny nazor (iny nazor ma kopec ludi, nevadi mi to a rad si podiskutujem aj s nimi) ale skor to, ze svoje postavenie admina zneuziva, napr. z tejto svojej pozicie admina cenzuruje nazory ine nez tie jeho.

PříspěvekNapsal: 01.09.2022, 19:31 
Pan Generální

Has thanked: 192 times
Been thanked: 369 times
misticjoe píše:
Nešlo. Nebudu někomu odebírat admin práva jen za to, že jeho názor na problém nesouvisející s OC je jiný, než tvůj, můj, nebo kohokoliv jiného. Stejně jako nepřiřazuji adminy podle toho, jestli vychlastaj stejně rychle metr piv, jako já, ty nebo kdokoliv jiný.

Takže když ti ten admin zde maže názory jiné než ty jeho, je to pro tebe v pořádku. Ok, s tím jsem schopný žít, život není spravedlivý a všichni máme své volby.

misticjoe píše:
Nicméně bych byl rád, kdyby si všelijaké eurohujerské nebo prorussácké pútky řešili dotyční někde mezi sebou v hospodě, či soukromé konverzaci.

Celé to je z mé strany od začátku jen a čistě o tom, že SCjoem propagovaný telegram, ona "svobodnější platforma skoro bez reklam" vůbec žádná svobodnější platforma není. Telegram aktivně slouží ruským cílům nás všechny opět zotročit pod kremelskou knutou včetně aktivního monitoringu ruskou státní cenzurou a dalších služeb stejně jako všechny firmy a společnosti, na které rusové mají bič ve formě majitele nacházejícího se fyzicky v rusku a tedy vypadnutelného z okna (viz. zrovna včera zase jeden zlobivý šéfík Lukoilu s vlastní hlavou co se taky neudržel na rámu okna z moskevské nemocnice, prostě smůla). Jak vypadá svoboda slova v rusku si tam může vyzkoušet každý, kdo se postaví na náměstí klidně s prázdným transparentem. Nevydržíte tam stát ani 5 minut. Tohle jsou reálie, které vykukují za touto "svobodnější platformou" z totalitní země, páchající všechny myslitelné válečné zločiny a vesele porušující Chartu OSN přičemž to samé mají připravené i pro nás, což zdržuje jen to na ně příliš silné NATO jehož jsme naštěstí členem.

misticjoe píše:
Ale zároveň nejsem zastáncem přístupu, že cokoliv ruské je nyní fuj, hnůj a nesmí to sem. Nebo si v rámci citů některých začneme hrát na to, že Tetris vlastně neexistuje? Ruské klony, periferie, programy slavnostně spálíme a smažeme? Nebo jak?

Nikdo neříká že cokoliv ruské je nyní fuj, hnůj. Jen je potřeba se dvakrát rozmyslet než aktivně použijete služby země, která na nás aktivně útočí a hledá sebemenší příležitost jak nám všem tady co nejvíc uškodit. Někdy je lepší si sahání na nablýskaný revolver odepřít než pak mít prostřelenou nohu.

A já se tu nechci hádat o politice, jen mi tu vadí moderním slovníkem alternativní skutečnosti, starobyle řečeno lži.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]