OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů

Vstava historickch poctacu

Právě je 05.12.2022, 22:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 228 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: České hry od počátku 90.let
PříspěvekNapsal: 25.05.2022, 22:35 
Pan Štábní

Has thanked: 440 times
Been thanked: 549 times
defor píše:
tomascz píše:
Psychedelická hororovka Happy Game vyjde ve fyzické podobě

"...uvnitř balení je pak samozřejmě také Steam klíč pro aktivaci hry". Asi mám jiné představy o "fyzické podobě".
Úplně upřímně, já taky. Ale jsem rád za cokoliv a u Amanity si můžu bejt poměrně jistej, že to co vyjde, bude zase mega-precizní práce.

Kubik píše:
tomascz píše:
Já už to věděl od února, kdy jsem měl setkání s p.Jakubem Dvorským v jeho studiu

Furt vypada jako Lennon zamlada? :)
Nene že ho taky znáš?! :-O Jo, je mu trochu podobnej. Takovej zenovej. Když jsme se bavili o hrách, tak "při tej příležitosti" s klidem sdělil, že mu shořel barák, a plynule pokračoval dál o hrách. Shořel barák?! :-O Nepamatuju si detaily, tak to tady nebudu rozebírat, ale prej to nedopadlo zas až tak tragicky - myslím, že říkal, že tam ještě ani nebydleli.

Když jsme se bavili o Happy Game, tak jsem to pochválil, ale zároveň si postěžoval, že z toho bolí oči jak to furt výrazně bliká. A on tuším lusknul prsty a řekl, "Já mu to říkal, že to moc bliká a ať to stáhne!" [tomu kdo dělal grafiku, jméno nechci hádat]

Plus připravujou novou hru. Nějaký kresby jsem viděl, nicméně měl jsem zákaz z toho cokoliv fotit a vynášet ven. Vlastně už si ani nepamatuju "co" jsem viděl..... Takže je vlastně všechno vpořádku :-D Ale dělají na nový hře :-)

Edit: Tričko by mohl bejt celkem reálnej merch, když hra samotná vzniká už i "fyzicky" :)

PříspěvekNapsal: 01.07.2022, 11:45 
Pan Štábní

Repost z LinkedInu:
Citace:
We would like to invite you to the exhibition The World of Games - Art in Czech Videogames. At the exhibition you will be able to see examples of the work of three leading Czech video game studios, Amanita Design, Bohemia Interactive and Warhorse Studios, with an emphasis on the artistic value and visual appeal in the creation of games. The event will take place in Olomouc, Czech Republic at the Caesar Gallery from 7 July to 26 August 2022. On 12 July 2022 at 18:00 (CEST), you can also look forward to the opening ceremony with an introductory speech by the representatives of the studios.

More information at
https://fb.me/e/oMiDiwMjl

PříspěvekNapsal: 05.10.2022, 16:21 
Pan Štábní

Poučné video pro všechny (včetně mě), kteří prahnou po zabalených originálkách.
U rozbalené originálky totiž víte, co kupujete, byť to může být nekompletní, modifikované (u floppek) a různě zašlé.
U nerozbalené originálky jen víte, že je zabalená. Ale podobně jako u Schrödingerovy kočky nevíte, jaký obsah je uvnitř, dokud krabici neotevřete - a to znamená porušení obalu. V kanclu sice máme rentgenový stroj - ale nějak jsem zatím nesebral odvahu zabalenou originálku jím prohnat. Objekt se v něm musí "zaklempovat" a já neznám sílu přítisku - takže aby se mi třeba nevrátila placka :-)
Když originálku fyzicky rozbalíte, a uvnitř najdete vše originální a netknuté - prohráli jste, neměli jste to otevírat :-D
Když ale uvnitř najdete nějaké warezené/"dummy" diskety a pět listů prázdného papíru - je to jiná story.

Píšu "včetně mě."
U českých preferuju rozbalený stav - kvůli digitalizaci.
U zahraničních ale dávám přednost zabalenému stavu.
Přestože v našem malém rybníčku zvaném Česko (a Královec :-) ) asi nějaký scam nehrozí, dávám k dobru pár videí, které snad pomohou k rozlišení originálního balení.

Nejdřív odstrašující příklad:

phpBB [video]

A teď návod:

phpBB [video]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 228 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]