OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 29.03.2024, 15:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 635 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: FK-1 překreslení
PříspěvekNapsal: 29.04.2019, 20:33 
Offline
Radil

Registrován: 24.12.2014, 16:11
Příspěvky: 424
Has thanked: 31 times
Been thanked: 100 times
Kód:
START:   DI
   LD   SP,0;      sklep bude od konce pamˆti FFFF
   LD   HL,SWMOST
   LD   DE,MOSTY
   LD   BC,ESWMOS-SWMOST;d‚lka mostu
   LDIR;         p©esun most– IP na mˇsto ur‡enˇ
;
   LD   A,HIGH MOSTY
   LD   I,A;      nastavenˇ most– do Z80
BEGIN:   IM   2;      mod 2 IP
;


Jede to v IM 2. To, co 8282 vkládá není instrukce, nýbrž vektor přerušení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FK-1 překreslení
PříspěvekNapsal: 29.04.2019, 21:10 
Offline
Profík

Registrován: 15.01.2014, 20:08
Příspěvky: 783
Bydliště: Šlapanice
Has thanked: 129 times
Been thanked: 97 times
Aha to pak mění situaci ale to zapojeni 3214 a 8282 je podle kopíráku jak pro 8080 a to mně zmátlo. :oops:

_________________
Ne všichni jsme měli z češtiny za jedna, aneb jsem dyslektik a dysgrafik.

http://www.sapi.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FK-1 překreslení
PříspěvekNapsal: 30.04.2019, 19:45 
Offline
Profík

Registrován: 15.01.2014, 20:08
Příspěvky: 783
Bydliště: Šlapanice
Has thanked: 129 times
Been thanked: 97 times
Tak jsem si vzpomenul a povedlo se mi dohledat výsledek anabáze Jirky Bíbi s rozchozením přerušení na Z80 s I8259. Podle toho co psal tak přerušovací mód IM2 na Z80 se chová stejně jak na I8080 tj. první přijatý byte je vyložen jako instrukce. Takže pokut je na FK-1 použitá obdoba zapojení s 3214 pro 8080 a kódy odpovídají instrukcím RST a je nastaven mód přerušení IM2 tak se provedou instrukce RST bez ohledu na to co je v „I“ registru.

Viz příspěvek z konference SAPI-1 na YAHOO!

Kód:
 

Tak potvrzuji, je to  s k u t e č n ě   IM  2  kterej ale   nepoužívá   registr  I  ani  vektor co posílá  /INTA při přerušení do Z80 !!!  Normálně na ně kašle a jen si z 8259  načte pomocí druhýho a třetího /INTA (původně /RD do čte adresu z RAM)  přímo adresu, kam má skočit na vykonání přerušení !!!
Kdo to mohl tušit, takováhle zkříženina. Opět je vše jinak, než říkají teorie. Tak to jsem rád, že se mi aspoň něco povedlo po dlouhý době rozchodit.
Jak to přijde přidat do SAPI je jasný, deska IRQ-1 bude muset být zcela vlevo a upravit sběrnu.
To EC1045: Je ti jasný, že ale po tomto, budou muset být desky co budou používat přerušení na jedinečných pozicích sběrnice, jinak by generovaly jiný přerušení, než by očekával program?

A takhle vypadá prográmek:

TITLE ZKOUSKA DESKY IRQ-1  Z80 MODE 2
;testik vypise pri log 1 na vstupech 8259 odkud preruseni prislo
;deska IRQ-1, PKT-1
.Z80
        ASEG
I59     EQU   0B0H
        ORG     100H
;--------------------------------
;INICIALIZACE 8259

BEGIN::
        IM      2               ;8080 mode
        LD      HL,TABV         ;adresy vetveni
        LD      A,L             ;nizsi adresa
        OR      00010110B       ;ICW4 ne (neni to 8259A), jen jedna jako master,
                                ; 4 slabiky pro kazdy skok,  dynamicke preruseni
                                ;priority jen zakladni, (IRQ0 nejvyssi, IRQ7 nejnizsi)
        OUT     (I59),A         ; do ICW1 nizsi adresa pocatku JP tabulky
                                ; a nastaveni 8259
        LD      A,H             ;vyssi adresa zacatku JP tabulky
        OUT     (I59+1),A       ;do ICW2
        IN      A,(I59+1)       ;cti IMR (maska povolenych preruseni)
                                ;po ICW1 je vzdy 00,( zakazuje set bit do 1)
        NOP                     ;nastav bity co je treba pripadne zakazat
        OUT     (I59+1),A       ;vrat zpet IMR
        EI                      ;povol preruseni

CEKEJ::
        NOP                     ;nekonecne cekani na preruseni
        JP      CEKEJ

;--------------------------------
;PRO 8059 MUSI BYT SKOKOVA TABULKA NA ADRESE MODULO 32 !!!
.8080          ;kurna, jak se to ma napsat v Z80??
;TABULKA SKOKU
TMP     SET    ($-BEGIN) AND 1FH
        IF     TMP
        DS     32-TMP
        ENDC   

.Z80

TABV::
        JP     IRQ0             ;jednotlivé odskoky
        DB     0
        JP     IRQ1
        DB     0
        JP     IRQ2
        DB     0
        JP     IRQ3
        DB     0
        JP     IRQ4
        DB     0
        JP     IRQ5
        DB     0
        JP     IRQ6
        DB     0
        JP     IRQ7
        DB     0

;--------------------------------
;VLASTNI RUTINY PRERUSENI
IRQ0::
        PUSH    AF
        CALL    OUTSTR          ;vypis "Preruseni"
        LD      A,'0'           ;a jeho cislo
        CALL    CO_A            ;vypis byte z A
        NOP
        JP      NAVP
IRQ1::
        PUSH    AF              ;a podobne pro dalsi
        CALL    OUTSTR
        LD      A,'1'
        CALL    CO_A
        NOP
        JP      NAVP
IRQ2::
        PUSH    AF
        CALL    OUTSTR
        LD      A,'2'
        CALL    CO_A
        NOP
        JP      NAVP
IRQ3::
        PUSH    AF
        CALL    OUTSTR
        LD      A,'3'
        CALL    CO_A
        NOP
        JP      NAVP
IRQ4::
        PUSH    AF
        CALL    OUTSTR
        LD      A,'4'
        CALL    CO_A
        NOP
        JP      NAVP
IRQ5::
        PUSH    AF
        CALL    OUTSTR
        LD      A,'5'
        CALL    CO_A
        NOP
        JP      NAVP
IRQ6::
        PUSH    AF
        CALL    OUTSTR
        LD      A,'6'
        CALL    CO_A
        NOP
        JP      NAVP
IRQ7::
        PUSH    AF
        CALL    OUTSTR
        LD      A,'7'
        CALL    CO_A
        NOP

NAVP::
        LD      A,00100000B     ;OCW2 s povelem EOI (konec preruseni pro 8259)
        OUT     (I59),A
        POP     AF
        EI                      ;muze prijit dalsi preruseni
        RETI     
;---------------------------
OUTSTR::
        LD      DE,TX_PRER
        CALL    PRINT
        RET
;----------------------------------------------------
TX_PRER::
        DB      0DH,0AH,'Preruseni $'

;********************************
; BDOS SLUZBY
;********************************
;VYPIS RETEZCE OD ADR V 'DE' PO ZNAK $
PRINT::

        PUSH    BC
        PUSH    DE
        PUSH    HL
        LD      C,9
        CALL    5
        POP     HL
        POP     DE
        POP     BC
        RET

;-------------------------------
;VYPIS ZNAKU Z REG. 'A'
CO_A::
        PUSH    BC
        PUSH    DE
        PUSH    HL
        LD      E,A
        LD      C,2
        CALL    5
        POP     HL
        POP     DE
        POP     BC
        RET

        END     BEGIN
;---------------------------
;


_________________
Ne všichni jsme měli z češtiny za jedna, aneb jsem dyslektik a dysgrafik.

http://www.sapi.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FK-1 překreslení
PříspěvekNapsal: 30.04.2019, 20:07 
Offline
Radil

Registrován: 24.12.2014, 16:11
Příspěvky: 424
Has thanked: 31 times
Been thanked: 100 times
IM 0 - default po resetu se chová přesně jako u 8080: IORQ a M1 = 0 načte instrukci ze sběrnice. Jedno jakou. Může být i vícebytova, i s prefixy. Což je nepraktické, protože hodí tu kombinaci signálů při každém byte, takže je potřeba aby se v tom externí obvod neztratil. Většinou se používá buď RST nebo JP a dva byte adresa.

IM 1 - nečte se nic a rovnou se udělá RST 7 tedy skok do podprogramu na 0x0038.

IM 2 - opět IORQ a M1 = 0 načte jeden byte, vektor
Pak dá na A15-8 obsah registru I a na A7-0 vektor. Odtud se přečtou dva byte adresy a pak se udělá CALL nnnn.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FK-1 překreslení
PříspěvekNapsal: 30.04.2019, 20:54 
Offline
Profík

Registrován: 15.01.2014, 20:08
Příspěvky: 783
Bydliště: Šlapanice
Has thanked: 129 times
Been thanked: 97 times
Tak mně vysvětli proč to Jirkovy s IM0 nechodilo ale s IM2 ano. IM1 chodilo tak jak u I8080 když je na 8228 INTA připojen 1K odpor na +12V tj. generuje se RST7 tj. skok na adresu 38H.

Jen pro pořádek. Aby si Z80 z 8259 přečetla celou instrukci tak se musí vygenerovat 3x INTA tj. IORQ a M1 v nule. Jenže Z80 INTA vygeneruje pouze pro první byte a pro zbylé dva byte generuje MW tj. RD a MREQ v nule, které se musejí přepnout na INTA.

Nebude v tom číslování skrčka v tom, že dříve se priority a dokonce i data/adresy číslovaly obráceně (čím významnější tím menší číslo) viz 3214 kdy nejvyšší prioritu má R7 ale generuje se RST0 a pro R0 se generuje RST7.

Ještě proč se po resetu Z80 nastaví do režimu přerušení ala 8080 ale ne do režimu který je vlastní rodině obvodu Z80 ???? :hammer:

_________________
Ne všichni jsme měli z češtiny za jedna, aneb jsem dyslektik a dysgrafik.

http://www.sapi.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FK-1 překreslení
PříspěvekNapsal: 30.04.2019, 21:12 
Offline
Radil

Registrován: 24.12.2014, 16:11
Příspěvky: 424
Has thanked: 31 times
Been thanked: 100 times
To s INTA u Z80 řešil pan Smutný v nějakém modrém AR. Je to zamotané, protože Z80 dělá při potvrzení přerušení M1 jen u prvního byte. Ale kdyby použitá instrukce měla prefixy, pak bude M1 u každého prefixu a pak u prvního instrukčního byte.

To samé dělá při normálním načítání instrukce z paměti. M1 je aktivní u každého prefixu a u prvního normálního byte instrukce.


Z80 defaultně nastavuje IM 0 kvůli kompatibilitě s 8080, aspoň to tvrdí v manuálu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FK-1 překreslení
PříspěvekNapsal: 30.04.2019, 22:40 
Offline
Profík

Registrován: 15.01.2014, 20:08
Příspěvky: 783
Bydliště: Šlapanice
Has thanked: 129 times
Been thanked: 97 times
Na PKT-1Z je obzlička aby Z80 s 8259 chodila a ta obrzlicka je pravě to dočasné překlopeni „MR“ na INTA aneb 8259 si INTA vyloží jako „MR“
Co jsem zatím narychlo našel kde se Smutný zmiňuje o to že Z80 neudělá 3x INTA je v AR B/1 1986 strana 38 tj. konec popisu desky ZDP-1. Jestli se ještě někde jinde Smutný rozepisuje o chovaní přerušeni u Z80 netuším ani nevím, kde bych měl hledat.

Jirka Bíba to zkoušel na reálném železe a dopracoval se k výsledku, co jsem postonal o par příspěvku výše. Následuje ještě příspěvek, co předcházel tomu výše uvedenému.

Tak jsem zkusil testovací prográmek na IM 1. Na adresu 38H jsem umístil instrukci JP 200H, kde byl podprográmek na vypsání textu „Přišla intervence RST 7“ na displej. Nevím proč, ale po stažení nohy /INT0 na Z80 se nic neděje. Protáhnou to SDTčkem a odkrokovat to nejde, protože používá pro svoji práci RST7 a tak se to při krokování hroutí.

Ještě jednou jsem zkusil IM 0 a je to stále stejné, prostě procesor opravdu přímo na svý noze nemá ty 2 potřebný /RD na čtení adresy za instrukcí CALL. Pouze se tam objeví 2 x za sebou /MREQ. Koukal jsem na zapojení desky a chtělo by to předělat aby druhá a třetí /INTA vznikala z /MREQ. Jenže by se taky muselo předělat řízení vysílače datový sběrnice. Tudy asi taky cesta nevede, jedině za cenu předělání celý desky.

Tak jsem napsal testovací prográmek na IM2. Jenže teď to tady měřím, samozřejmě že to nechodí.
Jak to vlastně přesně jfunguje? Ten nižší byte vektoru se čte už při /INTA a hned se k němu dorazí vyšší z I registru. Pak přijde ještě 2 x /RD, co čte dle vektoru z paměti adresu, kam má skočit podprogram přerušení. Tohle snad říká teorie a taky jsem to naměřil!!! Nojo, ale 8259 při /INTA posílá vždy CDH, tedy instrukci CALL. Takže PKT-1 v IM 2 při každým přerušení čte Z80 vždy vektor vyšší z registru I a nižší z natvrdo CDH. Takže vždy stejný. Nojo, ale to je u mapovanýho přerušení jaksi na velký hojno.... Snad jen že by se pak poolingem z 8259 vyčítalo odkud přerušení přišlo. Strašně klopotný a pomalý...
Jedině mě napadlo, zda to není udělaný jako naprostej kříženec mezi IM 0 a IM 2. Co když kašlou na vektor z I a /INTA a vůbec nepoužívají tabulku vektorů ale tahaj z 8259 přímo adresu kam to má skočit, místo z RAM tím přetransformováním /RD na /INTA !?!? Jdu to zkusit. Je to poslední možnost, jak by to mohlo chodit, pokud ne, tak to asi nikdo pořádně nevyzkoušel a je to od začátku nefunkční . Jestli nepůjde ani tohle, tak s tím praštím a odtlačím vše do skladu a začnu se zabývat něčím zcela jiným. Už jsem dvě takový skoro půlroční období za poslední 3 roky měl...

To Radek: U IM0 nemůže být /RD, protože pokud tomu říkají mód 8080, tak tam nesmí být aby se nezbouchly dohromady data z toho, co vybírá druhá a třetí /INTA s datama čtenýma z paměti nebo portu kam zrovna ukazuje adresová sběrna. /INTA čte natvrdo data z datový sběrnice a je jedno, co je na adresový sběrnici. Předpokládá, že tam jsou pouze data pro přerušení a nezajímá ji odkud. Ale mód 8080 to ve skutečnosti není....


Je pravdou, že se tu bavím o Z80 a 8259 na SAPI-1 a ještě s obezličkou ale jak to teď pročítám tak ta 8259 je tam podstrčená místo RAM a na registr „I“ i vektor ala kód instrukce co jim 8259 podstrčila z vysoka kašlou a prach sprostě nechají Z80 si myslet že čte adresu skoku z RAM na adrese kterou si složila z registru „I“ vektoru co dostala od 8259, ale ve skutečnosti tam je 8259 která si zase mysli že 8080/8085 podstrkuje instrukci CALL … ale ve finále to vypadá tak jako by 8259 podstrčila Z80 instrukci CALL ale v režimu ve kterém to nedává smysl. To co udělal Eduard Smutný na FK-1 je přistup z druhé strany, aneb supluje nativní přerušovací systém rodiny Z80 při zachovaní katalogové korektnosti.

_________________
Ne všichni jsme měli z češtiny za jedna, aneb jsem dyslektik a dysgrafik.

http://www.sapi.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FK-1 překreslení
PříspěvekNapsal: 01.05.2019, 00:49 
Offline
Pan Generální

Registrován: 19.07.2013, 15:54
Příspěvky: 2723
Has thanked: 144 times
Been thanked: 422 times
omikron píše:
IM 2 - opět IORQ a M1 = 0 načte jeden byte, vektor
Pak dá na A15-8 obsah registru I a na A7-0 vektor. Odtud se přečtou dva byte adresy a pak se udělá CALL nnnn.


Nemuzu si pomoc ale podle manualu http://www.z80.info/zip/z80-interrupts_rewritten.pdf u IM2 se nejdrive cte vektor preruseni. Pak se ulozi adresa PC na zasobnik a az pak se cte z pameti kde zacina rutinka obsluhy a nasledne se na ni skoci.

U IM0 je uplne jiny proces. Zde se precte pres INTA kod instrukce. Nasledne se pripadne napr. pro instrukci CALL precte z pameti dalsi dva bajty (autor pocitace musi sam zajistit ze se to nebude cist z bezne pameti ale ze spravneho mista v pocitaci - z procesoru ale jdou signaly jako ze se cte pamet). Pak se ulozi na zasobnik PC a skoci se na obsluznou rutinku.

Podle schematu dokonce je mozno spustit instrukci co nikam neskace a jen se provede. Umim si predstavit program co by nastavil B registr na nulu. Pak by se povolilo preruseni a az by prislo, tak by se provedla instrukce INC B (a nic vic). Hlavni smycka by neustale povolovala preruseni a cekala by az hodnota v B bude napr. 100. Takto by preruseni dokonce nenicilo nic na zasobniku. Az by se 100x provedlo preruseni, tak by se opustila rutinka a program by delal jinou cinnost. INC B je cislo 4 a tak neni problem aby to dodavala primo Z80 periferie (ta by se ale musela porad inicializovat - protoze bezne ceka na RETI).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FK-1 překreslení
PříspěvekNapsal: 01.05.2019, 13:32 
Offline
Radil

Registrován: 24.12.2014, 16:11
Příspěvky: 424
Has thanked: 31 times
Been thanked: 100 times
[Tak jsem zkusil testovací prográmek na IM 1. Na adresu 38H jsem umístil instrukci JP 200H, kde byl podprográmek na vypsání textu „Přišla intervence RST 7“ na displej. Nevím proč, ale po stažení nohy /INT0 na Z80 se nic neděje. Protáhnou to SDTčkem a odkrokovat to nejde, protože používá pro svoji práci RST7 a tak se to při krokování hroutí.


To je divný, že mu to nejde. Vždyť se to používá u Spectra. Na -INT jdou snímkové impulsy pro televizi a v ROM je na 38H program, co oblizuje maticovou klávesnici. A konec konců i u PMI-Z80. Musí se ale do EPROM propašovat to IM 1.
Jestli nezapomněl na EI.

V EI je taky chyták. Přerušení se totiž povolí až při dokončení následující instrukce po EI.

Když přijde -NMI, tak se interně uloží stav jestli bylo přerušení povolené do klopného obvodu a přerušení se zakáže. pak se udělá CALL 66H.
Z obslužného podprogramu se musí vrátit pomocí RETN. Ta udelá RET a z interního klopného obvodu obnoví stav jestli bylo přerušení povolené.
Kdyby se někdo vracel jen RET, tak zůstanou maskovatelná přerušení zakázána navždy.

Ještě jeden chyták je, že Z80 od NEC potřebuje pro reakci na -INT o jeden takt hodin navíc. Projevuje se to u Specter s tímto procesorem tak, že u her s barevnými efekty v okraji obrazovky jsou ty efekty posunuté o 8pixelů vpravo. Zkoušel jsem procesory od soudruhů z NDR, a ty se chovají jako originál Zilog. Ostatní výrobce, jako Mostek jsem nezkoušel, neboť je doma nemám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FK-1 překreslení
PříspěvekNapsal: 02.05.2019, 16:02 
Offline
Radil

Registrován: 16.11.2013, 20:07
Příspěvky: 270
Has thanked: 0 time
Been thanked: 103 times
Potvrzuji, že IM1 funguje správně a při přerušení se skáče na 038h jako při RST7. Je to opravdu ekvivalent chování sestavy 8080+8228 s připojeným 1k pullupem na +12V na výstupu INTA 8228. Testováno na PMI-Z80. Instrukce IM jsou dvoubajtové. První bajt je prefix tzv. rozšířených instrukcí 0EDh a druhý bajt je vlastní kód rozšířené instrukce.

Také jsem zkoumal to povolování EI. Přerušení se opravdu povolí až po zpracování instrukce následující za EI. Očekává se totiž hlavně použití EI na konci rutiny obsluhy přerušení, kdy se ještě musí vykonat instrukce návratu v režimu zakázaného přerušení. Aby nedošlo k přerušení již obsluhovaného přerušení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FK-1 překreslení
PříspěvekNapsal: 05.05.2019, 23:43 
Offline
Pan Štábní

Registrován: 12.05.2013, 22:24
Příspěvky: 1509
Bydliště: u Prahy
Has thanked: 44 times
Been thanked: 380 times
Mimochodem jsem zjistil, že původní cena FK-1 byla 43 000 korun československých (pramen Junior Progress).

Příloha:
P5055543.JPG
P5055543.JPG [ 203.26 KiB | Zobrazeno 7155 krát ]

Příloha:
P5055544.JPG
P5055544.JPG [ 228.55 KiB | Zobrazeno 7155 krát ]


A taky jsem našel modráky, škoda že jsem si jich nevšiml, když jsem FK Petrovi půjčoval.

Příloha:
P5055541.JPG
P5055541.JPG [ 159.05 KiB | Zobrazeno 7155 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FK-1 překreslení
PříspěvekNapsal: 07.05.2019, 16:02 
Offline
Radil

Registrován: 24.12.2014, 16:11
Příspěvky: 424
Has thanked: 31 times
Been thanked: 100 times
Ad klávesnice:
Která z klávesnic z www.sapi.cz se dodávala?
Je k ní nějaká dokumentace, co posílají pomocná tlačítka červené, modré, Adr?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FK-1 překreslení
PříspěvekNapsal: 07.05.2019, 17:00 
Offline
Profík

Registrován: 15.01.2014, 20:08
Příspěvky: 783
Bydliště: Šlapanice
Has thanked: 129 times
Been thanked: 97 times
Pokut to vezmu popořadě tak se k SAPI-1 dodávali klávesnice ANK-1, CONSUL 259.11 a nakonec CONSUL 262.3 takže podle vzniku FK-1 bude myšlena CONSUL 262.3. Ale s CONSUL 259.11 a CONSUL 262.3 je potíž v tom že se dělali v několika finálech, aneb jazykových mutací. Mám doma papírovou dokumentaci jak k C259.11 tak C262.3 ale s jistotou vím, že mám skenerem protaženou jen C259.11

Dokumentaci k C262.3 protáhnu skenerem nejdříve tak zítra.

_________________
Ne všichni jsme měli z češtiny za jedna, aneb jsem dyslektik a dysgrafik.

http://www.sapi.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FK-1 překreslení
PříspěvekNapsal: 08.05.2019, 10:01 
Offline
Profík

Registrován: 15.01.2014, 20:08
Příspěvky: 783
Bydliště: Šlapanice
Has thanked: 129 times
Been thanked: 97 times
Dokumentace k CONSUL 262.3 a CONSUL 262.4.


Přílohy:
Poznámka: Část druhá
consul_262-3-4.part1.rar [768 KiB]
427 krát
Poznámka: Část druhá
consul_262-3-4.part2.rar [396.27 KiB]
449 krát

_________________
Ne všichni jsme měli z češtiny za jedna, aneb jsem dyslektik a dysgrafik.

http://www.sapi.cz/
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FK-1 překreslení
PříspěvekNapsal: 08.05.2019, 10:41 
Offline
Pan Štábní

Registrován: 12.05.2013, 22:24
Příspěvky: 1509
Bydliště: u Prahy
Has thanked: 44 times
Been thanked: 380 times
K FK-1 se dávala 262.3, viz dodák - mám ho vyfocený v počítači doma, pošlu, až tam budu (asi zítra).
Co posílá která klávesa je v popisu od Libovického.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 635 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz