OldComp.cz
https://oldcomp.cz/

problém s WinUAE
https://oldcomp.cz/viewtopic.php?f=145&t=8007
Stránka 11

Autor:  Lisiak4 [ 29.10.2016, 00:37 ]
Předmět příspěvku:  problém s WinUAE

Nazdar,

WinUAE naběhne do základního nastavení, nicméně pokud chci spustit emulaci a ROM mám ve WinUAE načtenou a dám start emulace, Windows jen zahlásí, že program WinUAE přestal pracovat okno se mi zavře (ne v bytě to bych se posral :lol: ). Tedy mi ve WinUAE ani nenaběhne stav Amigy, když by se zapnula úplně holá.

Naposledy jsem se v emulaci hral s assemblerem a chtěl si v ASM-PRO něco uložit do nového ještě nevytvořeného souboru. Zahlásilo mi to ve Workbenchi nějakou chybu disku. Přesněji v ClassicWB. Chvíli na to se mi samotná emulace uvedla do současného stavu. Vyzkoušel jsem i jiné ROMky, které jsem nepoužíval a chyba je stejná.

Již si mám konečně přeinstalovat ten sotva se pohromadě držící Windows? Kecy jako že si ho ani nemám instalovat si nechte na jindy, já jsem windowsák :)

Autor:  misticjoe [ 29.10.2016, 14:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém s WinUAE

Proto mám dvě různé verze WinUAE. Také se mi stává, že když se v emulaci něco porobí a pustím WinUAE znovu, tak se chová krajně divně. Problém bych viděl v tom, jak Windows pracují s pamětí. Po pádu programu ji zcela nevyčistí (to máš různé cache, swap, readyboost...) a pak to dělá problémy. Do jaké míry je to chyba WinUAE nebo Windows, to se neodvažuji soudit. Každopádně mi pomůže pustit jinou/starší verzi, tam načtená konfigurace naběhne korektně. Prostě prostřídat.

Autor:  Lisiak4 [ 31.10.2016, 17:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém s WinUAE

Asi problém s WinUAE, nainstaloval jsem si novější verzi a již mi to ROMku vzalo. OK, někdy později trochu ponastavuji a budu se asi opět hrát po svém.

Stránka 11 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/