OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 28.03.2024, 14:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 1 denní akce v Brně
PříspěvekNapsal: 03.11.2016, 10:46 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2278
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
krupkaj píše:
Atariady sveho casu byvaly v hospode a jenom na sobotu. Nicmene jsme uz nekolik let na vikendove akci a doufam, ze to tak bude pokracovat. 1 den je takovej, no prijedes, rozbalis, chvili pokecas a hned zase balis. Na druhou stranu pro lidi, co nejsou z daleka, to muze byt v pohode,

Díky za reakci, taky si myslím, že by to mohlo být v pohodě, navíc se jedná o celkem dlouhý den, protože by byl od 16 hodiny do dalšího dne minimálně do 23 hodiny. Ukecával jsem je na to snad tak rok, nicméně pokud by to byl problém, možná se v budoucnu pokusím sehnat něco na víkend. Není jinak třeba vyloučeno, že pokud se akce hodně osvědčí, že by nemohla být třeba na další rok na celé 2 dny. Myslím, že má paní vedoucí z toho trochu strach a proto nechce riskovat ty 2 dny a já jsem rád, že mi povolila alespoň ten jeden den. Navíc teď v chladnějších dnech by bar mohl mít zavřené dveře, co je lepší pro to, aby nešel ruch z něj ven do okolí, co je v rámci tohohle typu prostor lepší stav. Taky to vidím na akci v rámci okolí Brna a není nás tady zas tak málo a kolik krát třeba někdo přijde na Resetkání, které je celý víkend i z Prahy pouze na 1 den... .

Řekl bych že vše je otevřené. Je to jednoduché chci aby nebyl problém, to je vše, proto jsem doposud napsal co jsem napsal ohledem některých věcí s hlukem a tak. Na některých akcích, kde by prostory umožňovali větší hluk je stejně klid, který by dle mne postačoval i na akci, kterou zde uvádím.

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1 denní akce v Brně
PříspěvekNapsal: 03.11.2016, 11:18 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2278
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
misticjoe: tenhle víkend jsem si se slečnou, kterou jsem již zmiňoval někde zde dal po dvou měsících 2. kolo. Tá slečna má velkého černého psa, hezkou fenku. Sem tam mi u aktu oblizovala ruce a nohy. Byla to opravdu zajímavá zkušenost, asi si mne oblíbila. Se slečnou nemohu sloužit, ale tu fenku bych se ti mohl pokusit zajistit. Třeba by si oblíbila i Tebe... :joint: :mrgreen:

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1 denní akce v Brně
PříspěvekNapsal: 03.11.2016, 14:56 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
:scratched: :puke: :puke: :puke: :bang:

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1 denní akce v Brně
PříspěvekNapsal: 03.11.2016, 16:10 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2278
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
Promiň, to jsou ty mé žertíky :mrgreen:.
Ale to s tím psem jsem si nevymyslel :).

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1 denní akce v Brně
PříspěvekNapsal: 03.11.2016, 21:27 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Jako já jsem ouchyl, ale zase takovejhle ne. Kdyby měla třináctiletou dcérečku, co ti při aktu olizuje oudy, tak to je v poho... Ale pes? No fjuuuuj! :-)

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1 denní akce v Brně
PříspěvekNapsal: 07.11.2016, 20:24 
Offline
Prvnička
Uživatelský avatar

Registrován: 04.10.2016, 21:26
Příspěvky: 23
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0 time
Koukam se Vam ta jednodenni akce zacina trosku vymikat z rukou :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1 denní akce v Brně
PříspěvekNapsal: 08.11.2016, 08:45 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2278
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
MJ byl jedním z prvních z těch, se kterými jsem byl v rámci práce na něčem v užším kontaktu. Naše nasazení v roce 2008/2009 na to dostat mou první textovku, napsanou pro PC, která vznikla původně na počítač PMD 85 na Amigu bylo velice slušné. Sice kvůli použití portu Pythonu na Amize to mělo šílené nároky (a v té době jsem ještě nedokázal napsat lepší kód - s programováním jsem začínal), ale fungovalo to a alespoň já měl z toho onoho času velikou radost.

Tedy pokud s někým takhle žertuji, dá se říci, že ho mám rád. Sem tam sice napíše o mně, když pracuji se svou myslí trochu jinak a o tom taky napíšu, že "kdo pak to tady mezi námi je", aĺe to je v pohodě. Jsou mezi námi celkově v naší společnosti podstatně horší a nebezpečnější lidi, jako jsem já. Já jsem ještě slabý odvar a jdu do otáček se svou myslí jen když jsem ohrožen, nebo můžu být ohrožen. Já nikdy v rámci reálu konflikt nezačínám. Tuhle věc nezačínat konflikt dost lidí neumí. Problém je třeba hledat vždy u zdroje, ne u reakce, kterou ten zdroj podnítil. Všechny takové mé rekce tady zde ve vláknech jsou reakcí na tyhle zdroje. Je pár výjimek, kde událostí předbíhám, jsou to takový ty v rámci myšlení malí záškodníci, ale aby měl od těchhle typů lidí klid, je to s nimi ta nejlepší komunikace. A já od nich klid chci mít, tak tu komunikaci velice rád vždy použiju. Nemám zapotřebí být kamarád s "balvanem na mé noze" :mrblue:

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Solaris104 a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz