OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 29.03.2024, 09:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: FOReVER 2016
PříspěvekNapsal: 05.01.2016, 19:57 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 19:27
Příspěvky: 1011
Has thanked: 231 times
Been thanked: 221 times
Je to už nějaký měsíc, co jsou spuštěny nové stránky Foreveru

http://forever-party.net

Akce se bude konat jako už několik ročníků v obci Horná Súča (nedaleko Trenčína, co by kamenem dohodil od českých hranic) v ubytovně Agrosúča, kde je velký sál kde bude party. Letos bude zpestření ve formě nepřetržitého přísunu potravy ve formě cetringu za lidové ceny. Více na stránkách (i s ceníkem), kde máte ještě stále možnost vybrat si, jaká jídla a pití byste si přáli nejvíc.

http://forever-party.net/?p=544

Podle výběru se pak dovezou nejchtěnější chody. Není to tedy tak, že si na stránkách každý objedná jídlo pro sebe, ale vaše volba slouží pro naši informaci, jaké jídlo bude nejvíc chtěno a jaké se pak doveze na místo. Jídlo bude zajišťovat česká firma napojená na jednoho stálého účastníka Foreveru (nebudeme jmenovat, jedná se o PCH :lol: ). Prodávat se bude za Eura, ale ceny jsou velmi férové.

Spaní je jako obvykle na place ve spacácích a na karimatkách, případně židlích, nebo v ubytovně po nahlášení předem Ellvisovi. Vzhledem k loňskému stavu touhle dobou bych se ale divil, kdyby ještě teď byla volná místa :( Ceny už si nepamatuju, loni na mě jaksi nezbylo místo a to jsem se hlásil už před Vánoci, ale jedná se o jednotky Eur.

Proč jídlo: Protože do Trenčína je to autem 15km a nedá se pořád jezdit sem a tam jen kvůli jídlu. Chtěli bychom, aby lidi byli na párty a ne věčně pryč ve městě, jako to bývalo běžné. V Horné Súči je jediná minipizzerie, kde mají věčně zavřeno a pěšky je to z partyplacu dobrá půlhodinka chůze. Pizza se dá ale i objednat a dovezou ji.

Program ještě není stanovený úplně, ale už teď se ví, že budu minimálně já mít v pátek večer demoshow, kde v půlhodinových (pro C64 delší) relacích pustím několik nejlepších dem z uplynulých 1-2 let, samozřejmě na reálném počítači a sem tam něco okomentuji. A taky že v sobotu budou compa, samozřejmě. Takže kdo z vás chce, pošlete něco! Letos je téma párty Defender of the 8 Bits. Což je vypůjčeno ze hry Defender of the Crown a znamená to, že téma bude středověk. Ale to neznamená, že váš příspěvek musí být k tématu. NEMUSÍ! Je to jen inspirace, kdyby vás nic nenapadlo. Jako bonus bude minimálně Wotnau (a možná JTR) mít tématický převlek.

http://forever-party.net/?page_id=148

Wotnau a JTR budou mít zase večerní kvízy a soutěže, jaké - to zatím nikdo neví.

Co se týče ožralých Poláků, do pravidel jsme jasně napsali, že kdo bude jakýmkoliv způsobem obtěžovat ostatní účastníky nebo jim dokonce ničit hardware, bude bez milosti vykopnut za dveře ať si mrzne venku.

Jak se tam dostat ví snad každý a kdo ne, ať se koukne sem:

http://forever-party.net/?page_id=33

Vstupné bude letos 15 Eur. Peníze se vybírají až v sobotu před začátkem comp a to v hotovosti.
Váháme, jestli nepřesuneme vyhlášení vítězů na sobotní noc, protože podle zkušeností v neděli málokdo zůstává na místě dlouho a všichni spíš odjíždějí hned ráno.

Že nesledujete demoscénu? Nevadí. V posledních ročnících stále více navštěvují Forever i lidé tvořící a zajímající se o hry na osmibitech, koneckonců Wotnauovy kvízy se také týkají výhradně starých her. Přijíždí i dost bastlířů se svými hardwarovými udělátky. Objevil se tu známý Lotharek s nějakými maličkostmi na prodej, byli tu ke koupi krabičky na DivIDE z 3D tiskárny.

Co s sebou:
- 15 EUR na vstup
- nějaké další Eura na jídlo, pokud chcete využít catering
- 8bit kompy, monitory, prodlužky, příslušenství
- spacák a karimatku, pokud nespíte v ubytovně nebo jinde
- dobrou náladu!
- příspěvek do compa (není podmínkou)

:jump: Těšíme se na vás! :jump:

_________________
Have you played ATARI today?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOReVER 2016
PříspěvekNapsal: 05.01.2016, 20:13 
budem tam


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOReVER 2016
PříspěvekNapsal: 05.01.2016, 21:56 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 14.05.2013, 19:10
Příspěvky: 1486
Bydliště: Kurim
Has thanked: 828 times
Been thanked: 577 times
Těším se ;-)

_________________
http://www.8bity.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOReVER 2016
PříspěvekNapsal: 05.01.2016, 22:34 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2279
Bydliště: Brno
Has thanked: 843 times
Been thanked: 302 times
Předběžně se ptám. Né, že by mne 15 KČ :D zruinovalo, ale když bych se možná stavil v sobotu večer (mne ty akce na 2 dni neberou) platil bych plnou cenu? Mne ten "krátký" den opravdu stačí :).

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOReVER 2016
PříspěvekNapsal: 05.01.2016, 22:59 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 22:45
Příspěvky: 347
Bydliště: Brno
Has thanked: 77 times
Been thanked: 72 times
Jen bych podotkl, že vstupné není v Kč, ale v EUR ;o)

_________________
http://jack.untergrund.net [ Obrázek A500+ Obrázek A600 ObrázekA1200 ObrázekA1200T Obrázek A2000 ObrázekA4000 ObrázekA4000T ObrázekMac Mini G4 ]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOReVER 2016
PříspěvekNapsal: 05.01.2016, 23:13 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2279
Bydliště: Brno
Has thanked: 843 times
Been thanked: 302 times
Copak mne ještě neznáš? :D

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOReVER 2016
PříspěvekNapsal: 06.01.2016, 00:51 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
15 eur je myslím vpořádku na větší akci. Na OC party jsme také zaplatili akci + vydělali na nájem příštího roku (vlastně letošního). Prostě doba je drahá....

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOReVER 2016
PříspěvekNapsal: 06.01.2016, 02:34 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2279
Bydliště: Brno
Has thanked: 843 times
Been thanked: 302 times
Na OC jste měli cenu za 1 den, co jsem využil. Cena je OK, kdyby jsem tam byl od začátku, ale to není můj prípad, tak jsem se zeptal. Nic víc, nic mín ;). Rozhodně nepřijedu ani v sobotu ráno, viděl bych to tak na 19 hodinu jak se tak znám, pokud tedy pudu. Kdy jsem to dorazil na OC v sobotu mohlo být tak 21-22 h. Na BF jsem se překonal, to jsem dorazil o půlnoci :D.

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOReVER 2016
PříspěvekNapsal: 06.01.2016, 09:21 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 05.04.2013, 15:29
Příspěvky: 2394
Bydliště: Starý Vestec
Has thanked: 426 times
Been thanked: 446 times
misticjoe píše:
15 eur je myslím vpořádku na větší akci. Na OC party jsme také zaplatili akci + vydělali na nájem příštího roku (vlastně letošního). Prostě doba je drahá....

Jen na zálohu... :scratched:

_________________
Amiga Sinclair Didaktik Sam_Coupé Enterprise SAM440ep μA1 MacBook_Air Mac_Mini_MOS CPC Atari MSX Acorn C64 RetroPC

http://party.oldcomp.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOReVER 2016
PříspěvekNapsal: 06.01.2016, 10:38 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 19:27
Příspěvky: 1011
Has thanked: 231 times
Been thanked: 221 times
Lisiak4 píše:
Předběžně se ptám. Né, že by mne 15 KČ :D zruinovalo, ale když bych se možná stavil v sobotu večer (mne ty akce na 2 dni neberou) platil bych plnou cenu? Mne ten "krátký" den opravdu stačí :).


Ano, ale v případě že tě nikdo nechytne a dostavil by ses až v průběhu comp nebo až večer, tak bys asi neplatil nic :lol: Že tě nikdo nechytne ale nemůžu zaručit, nicméně já vstupné nevybírám, takže u mě dobrý.

Jinak cena 15 E ani tak nepokryje náklady a organizátoři doplácí ze svého, to jen pro info. Loni a dřívější roky byla cena 13 E, ale to už nestačilo. Stačí se podívat na vstupy na jiné zahraniční demopárty a hned se ví, že 15 E je vlastně úplně zadarmo.

_________________
Have you played ATARI today?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOReVER 2016
PříspěvekNapsal: 06.01.2016, 10:54 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 18.06.2013, 20:26
Příspěvky: 2487
Has thanked: 115 times
Been thanked: 424 times
N.B.V. pane ministře, ale užijte si to tam... ;)

_________________
"Je lepší rozsvítit byť jen malou svíčku, než jen proklínat temnotu." (Konfucius)

www.zxsparrow.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOReVER 2016
PříspěvekNapsal: 06.01.2016, 13:49 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 14.05.2013, 19:10
Příspěvky: 1486
Bydliště: Kurim
Has thanked: 828 times
Been thanked: 577 times
Dorazit v sobotu v 19 hodin je IMHO docela zbytečné. Fajn jsou v pátek v noci a v sobotu celý den diskuse s ostatními a dema a pak samozřejmě soutěžní část a tohle všechno prošvihneš.

_________________
http://www.8bity.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOReVER 2016
PříspěvekNapsal: 06.01.2016, 13:55 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 22:31
Příspěvky: 535
Has thanked: 0 time
Been thanked: 62 times
dufam, ze tento rok upovedomia organizatori aj media - stv, tlac, markiza, atd..:) tak ako to robia napr v polsku


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOReVER 2016
PříspěvekNapsal: 06.01.2016, 15:20 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 19:27
Příspěvky: 1011
Has thanked: 231 times
Been thanked: 221 times
viktormt píše:
dufam, ze tento rok upovedomia organizatori aj media - stv, tlac, markiza, atd..:) tak ako to robia napr v polsku


Osobně nejsem zastánce takovéto propagace, ostatně jsme viděli, jak to dopadlo s reportáží z Bytefestu. Pokud se toho ale někdo z vás ujme, je mi to jedno :D

_________________
Have you played ATARI today?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOReVER 2016
PříspěvekNapsal: 06.01.2016, 15:49 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 18.06.2013, 20:26
Příspěvky: 2487
Has thanked: 115 times
Been thanked: 424 times
Factor6 píše:
viktormt píše:
dufam, ze tento rok upovedomia organizatori aj media - stv, tlac, markiza, atd..:) tak ako to robia napr v polsku

Osobně nejsem zastánce takovéto propagace, ostatně jsme viděli, jak to dopadlo s reportáží z Bytefestu. Pokud se toho ale někdo z vás ujme, je mi to jedno :D

Je fakt, že média s jejich přístupem "vyhodíme fakta, myšlenku i obsah sdělení, aby se nám to vešlo do 35 sekund" jsou trochu riziková záležitost... :P

_________________
"Je lepší rozsvítit byť jen malou svíčku, než jen proklínat temnotu." (Konfucius)

www.zxsparrow.com


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz