OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 26.04.2024, 19:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 94 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 13.10.2014, 10:17 
Offline
Prvnička

Registrován: 29.10.2013, 20:31
Příspěvky: 21
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times
Akce byla v pohodě, sál lepší než dříve. Kuchyňku a její obyvatele jsem se naučil ignorovat, tam ať si udělají pořádek ti co se tam vyskytují. V loni měli spoustu řečí, co všechno udělají jinak, tak proč to neudělali?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13.10.2014, 10:26 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 19:40
Příspěvky: 1924
Bydliště: Olomouc
Has thanked: 899 times
Been thanked: 696 times
jo sal byl bezva, nove stoly a zidle opravdu pomohly. Myslim, ze obyvatele v kuchynce se taky trosku vic snazili, i kdyz zakaz koureni v budove (ktery visel na chodbe pred salem) uplne nerespektovali.
Mrzi me ale, ze organizator to opet nedal a ac je muj kamarad, tak to nemuzu uplne tolerovat. Skoda, ze s tim nic nenadelame, kdyz si neda rict.

_________________
www.krupkaj.cz ~ www.atariportal.cz ~ jaysoft.atari.org
:busybee:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13.10.2014, 10:36 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10140
Bydliště: Praha
Has thanked: 1961 times
Been thanked: 1523 times
Počáteční nakrknutí už mne pomalu přechází a tak také musím poděkovat všem, co se navzdory situaci, snažili během akce držet pohodovou náladu, zábavu, radit a hlavně podělit se s ostatními o své oldschoolové mazlíky - což naštěstí byla většina. Nejspíš moje nasrání následně umocnilo (a tím i dočasně přehlušilo všechny pozitivní dojmy) i to, že už na loňském Bytefestu jsem zažil Tomsofta v podobné náladě, kdy se opíral do Geniala, který mu nezištně pomohl vše připravit a nakonec byl za jedinec s IQ 60. Podobně letos dopadl i Josh. A nakonec i já s Mrafem. Nakonec Tomsoft pronesl, že vlastně chlastá kvůli nám všem (nejen kvůli těm, které jsem jmenoval teď, kvůli VŠEM), protože jsme nevděční.

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13.10.2014, 10:53 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 19:40
Příspěvky: 1924
Bydliště: Olomouc
Has thanked: 899 times
Been thanked: 696 times
je to zacarovanej kruh, Tomsoft uz vlastne ani nevi, proc chlasta. Ale to tu stejne nevyresime, pokud on nebude chtit prestat, tak neprestane.

Akce jako takova byla fajn a i kdyz bylo min lidi, tak bylo videt spoustu zajimavejch veci.
Ted jde spis o to, aby pristi rok byl vubec nekdo, kdo bude schopen zajistit sal a akci.

_________________
www.krupkaj.cz ~ www.atariportal.cz ~ jaysoft.atari.org
:busybee:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13.10.2014, 11:06 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2290
Bydliště: Brno
Has thanked: 848 times
Been thanked: 318 times
Naštěstí můj kamarád Tomsoft není, tak pokud ho náhodou na nějaké akci uvidím obtěžovat nějakou mladou slečnu nad hranicí mé únosnosti, budu si moci vybrat, jestli ho třeba alespoň seřvu, jako malé decko/přitlačím ke zdi/případne ode mne dostane nejakou facku. Nerad by jsem na tak starého pána použil rovnou pěst.

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13.10.2014, 12:20 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 11.06.2013, 15:27
Příspěvky: 3064
Has thanked: 2208 times
Been thanked: 911 times
Ahoj vsem, obzvlaste kazdemu, kdo prinasite stale vice pozitivni zpravy z BF.
Jsem BF promeskal, tak nepatrim mezi dotcene ani jinak potrefene,
proto sem zkusim prispet nasledovne:

1. Tomsoftovi snad urcite patri podekovani za zajisteni salu, ne?
2. Ostatni veci, kdo komu, proc a za co, ktere nemaji klid a pohodu, resp. nesmeruji k vecnemu reseni a dokonce spekuluji o obvineni z ruznych deliktu, bych smazal...

Dekuji za link na fotky.

A zaverem dotaz: napsal nekdo z BF report? Podelite se prosim o zazitky s Vasimi i cizimi komputery na BF? Tak, jak jsme alespon psali na Oldcompu v minulem roce...

_________________
// na co myslím, když sedím u oldkompů: Durov


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13.10.2014, 12:31 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 14.05.2013, 19:10
Příspěvky: 1498
Bydliště: Kurim
Has thanked: 833 times
Been thanked: 587 times
Ahoj, nejaky report jsem dal dokupy na mém blogu http://www.8bity.cz/2014/bytefest-2014/, další fotky pak na Google+ https://plus.google.com/photos/115469242382983516190/albums/6069334963573780177?authkey=CIu1pPvqnInrlAE.

Osobně jsem Tomsoftovi vděčný, že zajistil sál a že akce vůbec proběhla. Když už pak byl v náladě, tak mi ho bylo spíš líto a cítil jsem se trapně, protože jsem se mu, z toho důvodu, spíše vyhýbal, stejně jako kuchyňce. Ale beru to jen jako drobnost, v globálu jsem naprosto spokojený. Viděl jsem se se spoustou lidí, které vidím jen jednou za rok, pokecali jsme, poznal jsem nové a zajímave věci, takže za mně všem, kteří Tomsoftovi pomohli s organizací i Tomsoftovi samotnému, moc díky.

_________________
http://www.8bity.cz


Naposledy upravil Martin8bity dne 13.10.2014, 13:14, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13.10.2014, 12:32 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 19:40
Příspěvky: 1924
Bydliště: Olomouc
Has thanked: 899 times
Been thanked: 696 times
mas pravdu, dik patri Tomsoftovi za zajisteni salu, Mr. Holubovi za pripojeni k internetu, nezname pekarce (urcite me nekdo doplni) za dobry (a taky moc pekny Atari) dort k oslave kulateho rocniku BF. A vubec vsem ostatnim, kdo se nejak podileli na organizaci akce :)

Vecer se podivam, jestli mam nejake pouzitelne fotky a poslu link.

_________________
www.krupkaj.cz ~ www.atariportal.cz ~ jaysoft.atari.org
:busybee:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13.10.2014, 13:05 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 19:27
Příspěvky: 1011
Has thanked: 231 times
Been thanked: 221 times
Nadavat umi kazdej. Tomsoft by potreboval pomoct. Jenze jak? To ja nevim :( Zalozime konto Tomsoft? Asi tezko... Vylecit ze zavislosti na alkoholu se da jenom v lecebne a z vlastni vule. Je mi ho moc lito.

_________________
Have you played ATARI today?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13.10.2014, 13:48 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 19:40
Příspěvky: 1924
Bydliště: Olomouc
Has thanked: 899 times
Been thanked: 696 times
Ted to konecne nekdo rekl. Co si pamatuju, tak loni byl na nejakem leceni. Potom kdosi reportoval, ze na PraseParty byl OK. Jenze na Atariade uz zase mluvil o navsteve sklipku. Pokud neprestane uplne, nema to smysl. Je mi z toho smutno. :(

_________________
www.krupkaj.cz ~ www.atariportal.cz ~ jaysoft.atari.org
:busybee:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13.10.2014, 17:30 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10140
Bydliště: Praha
Has thanked: 1961 times
Been thanked: 1523 times
SCjoe píše:
Ostatni veci, kdo komu, proc a za co, ktere nemaji klid a pohodu, resp. nesmeruji k vecnemu reseni a dokonce spekuluji o obvineni z ruznych deliktu, bych smazal...


No moment. To mám jako přehlížet, že mě (a následně i Mrafa) obvinil z krádeže čtyř joysticků? A to proto, že je to Tomsoft? To nemyslíš vážně, že ne? Ano, díky mu určitě patří za zajištění sálu a umožnění tak konání celé akce, ale rozhodně to neomlouvá jeho chování, když se napije. OK, smažu nějaká ty PSka, která sem tématicky nepatří a reagovala pouze na fámy, které se opět na Bytefestu dostaly na povrch. Za ostatním si ale stojím.

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13.10.2014, 19:23 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 11.06.2013, 15:27
Příspěvky: 3064
Has thanked: 2208 times
Been thanked: 911 times
misticjoe píše:
přehlížet, že ... obvinil z krádeže...

Sorry, pravda, ze nemohu soudit, protoze nevim.
Prijde mi divne, ze by ta slova nekdo vzal od opilce vazne... a ze by ji autor siril dal na internetu, aby bylo nutno se tak plamenne branit.
Aby nam tady k te jeho nepravde nevznikla mutace streisandovskeho efektu.

misticjoe píše:
jak se nepatřičně choval...

No prave o tomhle bych pomlcel prede vsemi krome tech, kteri s tim skutecne mohou neco delat.
V nekterych rozvinutych internetovych demokraciich si po takove plamenne poznamce na socialnich sitich clovek uz ani neskrtne a po precteni ho vyhodi z aktualni, i podradne prace.

Dalsi uvaha: Az si to precte majitel tech levnych, snadno dopravou dostupnych a dostatecne velkych prostor, pujci je s klidem na dalsi BF?
Co kdyz se zmeni vedeni a nekdo novy si zacne hledat, jakou ze ten BF ma vlastne reputaci... puvodni jeho zamer udelat si obrazek o proslavene kazdorocni tradicni akci bude treba ekonomicky - prenastavit cenu, po precteni si to ale rozmysli uplne.

A strycek Google v obou vyse uvedenych pripadech nikdy nespi a nezapomina...

Bohuzel tady neplati chlacholeni, ze dotycny z toho vychazi jeste dobre, protoze mu nekdo na miste mohl rozbit hubu.

_________________
// na co myslím, když sedím u oldkompů: Durov


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13.10.2014, 22:03 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2290
Bydliště: Brno
Has thanked: 848 times
Been thanked: 318 times
Nesnáším opilce, co se neumí chovat a taky nesnáším střízlivé, co se neumí chovat. Ve výsledku tedy nesnáším lidi, co se neumí chovat. Za to si ale oni můžou sami, to čím jsem ze mne udělali oni.

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 14.10.2014, 00:13 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 18.05.2013, 14:56
Příspěvky: 2353
Has thanked: 304 times
Been thanked: 641 times
Já osobně jsem si Bytefest v sobotu docela užil (díky zúčastněným), ač jsem přijel mírně unavený a nevyspalý (a s menším množstvím techniky), akce byla nakonec docela fajn.

Nižší účast jsem připisoval mimo jiné tomu, že se na akci letos neupozorňovalo v mailových konferencích (po té, co loni padla Pandora a nahradily ji jiné). FB a podobné nesmysly nesleduji, web Bytefestu jen velmi málo často, málem bych to prošvihl.

_________________
https://cygnus.speccy.cz ZX Spectrum 128k, Betadisk, DivIDE, ESXDOS


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 14.10.2014, 16:29 
Offline
Radil

Registrován: 11.12.2013, 17:35
Příspěvky: 322
Has thanked: 31 times
Been thanked: 24 times
SCjoe píše:
Dalsi uvaha: Az si to precte majitel tech levnych, snadno dopravou dostupnych a dostatecne velkych prostor, pujci je s klidem na dalsi BF?
Co kdyz se zmeni vedeni a nekdo novy si zacne hledat, jakou ze ten BF ma vlastne reputaci... puvodni jeho zamer udelat si obrazek o proslavene kazdorocni tradicni akci bude treba ekonomicky - prenastavit cenu, po precteni si to ale rozmysli uplne.


Spíš bych věřil tomu, že se ČD brzy zbaví té nemovitosti i Tomsofta (v libovolném pořadí). Zprávy ve fórech nebudou řešit, i kdyby vyšlo najevo, že jste tam pod záminkou počítačové akce prodávali hrnce důchodcům :-).

Googlem se tady řídím akorát já. Onehdá jsem chtěl na BF jet, ale nevyšlo mi to. A pak jsem se dočetl, že to bylo spojeno s nějakými zvrhlými orgiemi, tak jsem nakonec byl ještě rád, že jsem tomu unikl :poke: .

_________________
Cesta k osvícení: Commodore 64 / Atari 800XE / Atari XEGS / Amiga 500 / Amiga 1200 / PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 94 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz