OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 28.03.2024, 15:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Pravidla fóra


Do názvu vždy zadávejte platformu, které se téma týká!



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 04.01.2019, 17:03 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Ještě mě napadlo - když tedy objížděl pamětníky... Je tu někdo ve zdejší komunitě, koho se ptal? Nebo se jedná o neznámé padlé pamětníky? :-)
2 Sledge: ne, já bych se do něčeho takového nepouštěl. Mám totiž dost sebereflexe, abych si řekl, že na reálný široký popis té doby jsem prostě mladý.

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05.01.2019, 15:04 
Offline
Pan Štábní

Registrován: 12.05.2013, 22:24
Příspěvky: 1508
Bydliště: u Prahy
Has thanked: 44 times
Been thanked: 380 times
Že tys tu dizertační práci nečetl?

Jinak bys věděl, že to byli Oldřich Burger, Pavel Poláček, Miroslav Háša, David Hertl, Tomáš Smutný, Franta Fait, Pavel Kohout, Franta Fuka, Michal Hlaváč, Vít Libovický a Vlastík Veselý.

Jediný, kdo by se mohl přihlásit, protože Švelch neuvádí plná jména, jsou zástupci hráčů:
David (1981) ze Slovenska žijící v Praze (Atari, Didaktik, Amiga), Jan (1979) ze Středočeského kraje (Spectrum, Amiga, PC - jde o někoho, kdo se hrám věnuje pracovně), Martin (1980) z Plzeňského kraje, který ale hrál na Didaktiku až po roce 1990, Pavel (1979)z Prahy nemající počítač a hrající u kamarádů, ale dnes se hrám věnuje pracovně, Petr (1978) z Prahy (Robotron, PC), Václav (1977) z Prahy (Spectrum, PC), taky profesionál IT.

Seznam použité literatury - včetně dobových rozhovorů v časopisech - má 31 stran.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz