OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 28.03.2024, 10:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: feature request: filtrovanie for
PříspěvekNapsal: 08.10.2013, 22:39 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 19.07.2013, 14:21
Příspěvky: 258
Bydliště: Košice
Has thanked: 143 times
Been thanked: 380 times
Prijal by som moznost filtrovania, tj. celkoveho nezobrazovania for na hlavnej stranke a samozrejme aj naslednu ignoraciu aktivnych temat, novych prispevkov atd v tychto forach.
Verim, ze nie som sam, ktory by si ako prve po registracii tu povypinal prispevky z platforiem a "platforiem", ktore ma nezaujimaju a zaujimat nebudu. Ked sa mi do prehladu miesaju prispevky z nejakych Amig, starych PC, Eplov ci konzol, tak ma to nepotesi...
Viem, ze nie som sam, ktoremu toto prekaza...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: feature request: filtrovanie for
PříspěvekNapsal: 08.10.2013, 23:09 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
No a nám ostatním se do toho míchají témata z nějakých spektráčov a iných sračiek. Naozaj, čo tým chceš povedat? Tohle je multiplatformní fórum. Už dávno nastala doba, kdy nějaké staré přenice ve stylu "atari na kari" atp. jsou jednoduše pasé. Jestli si pravověrný fanoušek jedné jediné platformy nebo-li dinosaur, který nevidí dál, než ke své Z80tce a nehodlá tolerovat cokoliv jiného, pak máš problém. V pravidlech to máš napsané - nelíbí se Vám to, nečtěte to.

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: feature request: filtrovanie for
PříspěvekNapsal: 08.10.2013, 23:18 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 05.09.2013, 14:08
Příspěvky: 1067
Bydliště: Smolenice
Has thanked: 130 times
Been thanked: 473 times
Musím sa mborika zastať. Iným fóram sa neda vyhnúť, pretože keď pristupuješ cez link "Zobrazit nepřečtené příspěvky" tak to spraví prehľad skrz všetky fóra a keď chcem sledovať len niektoré z nich tak je to neprehľadné. Mborik sa zrejme pýta na to, či by v rámci fóra nešiel nastaviť takýto link - čiže vleziem napríklad do ZX Spectrum hardware a tam bude link, ktorý zobrazí len neprečítané príspevky v rámci toho fóra. Takto by šlo zabookmarkovať len fóra, ktoré ma skutočne zaujímajú a ľahko by sa k nim dalo vracať.

Prípadne by bolo super, keby boli linky na zobrazenie aktívnych tém v jednotlivých sekciách. Čiže zaujíma ma čo sa deje v Atari sekcii? Kliknem na zobrazenie aktívnych tém v danej sekcii a vidím to odfiltrované od ostatných.

Myslím že je to konštruktívny dotaz a naozaj to privíta viac ľudí. Vôbec nebol dôvod na vulgarizmy.

_________________
To err is human, but to really foul things up requires a computer.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: feature request: filtrovanie for
PříspěvekNapsal: 08.10.2013, 23:25 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 19.07.2013, 14:21
Příspěvky: 258
Bydliště: Košice
Has thanked: 143 times
Been thanked: 380 times
Okay, ale ako odpoved mi to hadam aj staci. Ak je pan admin plny zlce a potrebuje si takymito invektivami do mna kopnut, tak je mi jasne, ako by sa tu dalo nieco konstruktivne vymysliet na zlepsenie.
Ak misticjoe nerozumie, co je filtracia a selekcia zdrojov informacii, tak mam asi smolu no... Dobru noc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: feature request: filtrovanie for
PříspěvekNapsal: 08.10.2013, 23:31 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Opakuji znovu - toto je multiplatformní fórum. Není to Pandora, není to only "značka" fórum. Dovolím si tvrdit, že phpBB ani nic takového, co požadujete, neumožňuje. A rozhodně jsem nepoužil žádná osobní invektiva. Pravda, chtělo by to asi rovnou link "označit toto fórum jako přečtené" pro ty, co dané téma nezajímá bez ohledu na platformu - jednoduše by si to jen odklikali. Ale opět - phpBB to asi neumí. Jestli víte o pluginu, který to doplní, rád ho aktivuji - jen mě nasměrujte. Díky

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: feature request: filtrovanie for
PříspěvekNapsal: 08.10.2013, 23:40 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
btw: jsme tu dva admini - jeden zlej "já", jeden hodnější "mraf". Před unáhlenými závěry ještě logicky počkejte na jeho vyjádření. :mrblue:

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: feature request: filtrovanie for
PříspěvekNapsal: 08.10.2013, 23:42 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 19.07.2013, 14:21
Příspěvky: 258
Bydliště: Košice
Has thanked: 143 times
Been thanked: 380 times
misticjoe píše:
A rozhodně jsem nepoužil žádná osobní invektiva.

Napisat hlasku typu: "z nějakých spektráčov a iných sračiek", alebo napisat cloveku, co (spolu)pomohol PMD 85 vyhrabat z popola, citujem "dinosaurom, ktory nevidi dal, nez ke sve Z80tce", nemam brat ako osobne invektivy?
Napisal som nevinny dotaz a toto bola tvoja prva reakcia ... pekne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: feature request: filtrovanie for
PříspěvekNapsal: 08.10.2013, 23:48 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Ok. "povypinal prispevky z platforiem a "platforiem", ktore ma nezaujimaju a zaujimat nebudu. Ked sa mi do prehladu miesaju prispevky z nejakych Amig, starych PC, Eplov" není útok proti dalším platformám? Jen aby bylo jasno - nemám rád nějaké speciální požadavky obsahující cenzuru. Filtrováním nových témat to začíná, příspěvky typu "co mi sem píše nějakej Amigista" to končí. A to se tu trpět nebude.

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: feature request: filtrovanie for
PříspěvekNapsal: 09.10.2013, 00:02 
Offline
Radil

Registrován: 12.05.2013, 22:02
Příspěvky: 283
Has thanked: 11 times
Been thanked: 53 times
misticjoe píše:
Ok. "povypinal prispevky z platforiem a "platforiem", ktore ma nezaujimaju a zaujimat nebudu. Ked sa mi do prehladu miesaju prispevky z nejakych Amig, starych PC, Eplov" není útok proti dalším platformám? Jen aby bylo jasno - nemám rád nějaké speciální požadavky obsahující cenzuru. Filtrováním nových témat to začíná, příspěvky typu "co mi sem píše nějakej Amigista" to končí. A to se tu trpět nebude.

Dovolim si taky prispet... nejsem zamereny na jedinou platformu ale opravdu mne nejake temata ci vlakna nezajimaji a vim ze zajimat nebudou a i kdyz je to multiplatformni forum tak nemuze kazdeho zajimat vsechno.
Musim se taky Martina zastat, protoze on rozhodne neni netolerantni a uz vubec ne zahledeny jen do sveho procesoru.
Rano jsem mel chut napsat podobny dotaz a bylo to smerovano na jedno konkretni vlakno kde se resi totalni nesmyslna utopie a neni to ze bych kvuli tomu zatracoval celou platformu.
A hlavne toto nastaveni by bylo pro konkretniho usera po prihlaseni a ne ze by se schovalo pro vsechny naporad.
Neni snad lepsi nez se hned ohradit a ohanet silnymi vyrazy napocitat do deseti a nekteri do vic a napsat to pak znovu, treba jen dotaz jak ze to tazatel vlastne myslel ? (nepripada ti to misticku povedome ? ;-) )


Naposledy upravil Sillicon dne 09.10.2013, 00:09, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: feature request: filtrovanie for
PříspěvekNapsal: 09.10.2013, 00:09 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 19.07.2013, 14:21
Příspěvky: 258
Bydliště: Košice
Has thanked: 143 times
Been thanked: 380 times
misticjoe píše:
...není útok proti dalším platformám?

Utok proti inym platformam je "Amiga sux", boldom a cervenymi pismenami ... ale nic take som nenapisal... S tym, co si tu vsetko napisal a spolu s tym Dodatkom, ktory si teraz narychlo v zlci spichol, si sa bohuzial iba sam strapnil, sorry za uprimnost. Filtracia informacii je v dnesnej dobe nutnostou. Ja naozaj nemam cas sa denne prehrabat prispevkami z oblasti, ktore ma nezaujimaju... a to ani nehovorim o prispevkoch z for Inzerce a Tlacharna. :roll:

Napriklad, ked som si do RSS citacky pridal odber z celonarodneho denniku, ale noviniek iba zo svojho rodneho mesta, je v tvojej logike vlastne to, ze utocim proti vsetkym ostatnym mestam? A o mesiac budem vyhlasovat, ze "mne tu nejaky bardejovcan nebude vypisovat, co maju noveho v kupeloch"? :roll:


Naposledy upravil mborik128 dne 09.10.2013, 00:14, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: feature request: filtrovanie for
PříspěvekNapsal: 09.10.2013, 00:13 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Je tu asi tak 20 příspěvků za den. Nevím, zda je takový problém věnovat deset vteřin jejich odklikání a osobnímu "vyfiltrování". Každopádně mi to nic nepřipomíná. Prober se rozhodl pro eliminaci veškerých jiných platforem, než je Amiga a tom jsme se neshodli. Já naopak protlačuji všechny. Ale dobrá. Vrátím se k tomu základnímu, na což jsem tu ještě nenašel reakci:
"Jestli víte o pluginu, který to doplní, rád ho aktivuji - jen mě nasměrujte."

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: feature request: filtrovanie for
PříspěvekNapsal: 09.10.2013, 00:17 
Offline
Radil

Registrován: 12.05.2013, 22:02
Příspěvky: 283
Has thanked: 11 times
Been thanked: 53 times
misticjoe píše:
Je tu asi tak 20 příspěvků za den. Nevím, zda je takový problém věnovat deset vteřin jejich odklikání a osobnímu "vyfiltrování". Každopádně mi to nic nepřipomíná. Prober se rozhodl pro eliminaci veškerých jiných platforem, než je Amiga a tom jsme se neshodli. Já naopak protlačuji všechny. Ale dobrá. Vrátím se k tomu základnímu, na což jsem tu ještě nenašel reakci:
"Jestli víte o pluginu, který to doplní, rád ho aktivuji - jen mě nasměrujte."

Takze pokud mne nezajimaji uplne vsechny platformy tak sem na forum nesmim ?
Rad bych veril to byla jen zbrkla reakce na nepochopeni puvodniho dotazu, protoze jinak to i podle dodatku v pravidlech vypada ze "podle sebe soudim tebe".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: feature request: filtrovanie for
PříspěvekNapsal: 09.10.2013, 00:22 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Ne nezajímají. Tady je to o toleranci. Ale opět - opakuji:
"Jestli víte o pluginu, který to doplní, rád ho aktivuji - jen mě nasměrujte."

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: feature request: filtrovanie for
PříspěvekNapsal: 09.10.2013, 00:39 
Online
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 14.05.2013, 19:10
Příspěvky: 1486
Bydliště: Kurim
Has thanked: 828 times
Been thanked: 577 times
Ja teda myslim, ze je to jen nepochopeni. Martin fakt chtel jen videt fora co ho zajimaji a ja bych podobnou featurku bral taky. Pokud takova neni, staci napsat nejde to nebo nevim, jak to aktivovat a treba by nekdo poradil.

Jo a ten prispevek v Pravidlech taky neni fer. Nikdo nenarusuje multiplatformovost fora. Mne osobne zajimaji vsechny platformy, ale nektera fora a prispevky v nich fakt cist nemusim. Ted to delam tak, ze prokliknu nove prispevky, projdu, co mne zajima, pak se musim vratit na titulku a oznacit vse jako prectene. Kdybych mohl o nejakem foru rict "nezajem", mel bych usetrenou praci. A myslim, ze je takovych vic, neni to ani proti nekomu, ale proste hardwarare, asi nezajima gameseni a naopak skalni hraci asi nebudou resti nepritmonost M1 na Edge connectoru spectra. Neni na tom nic nevstricnyho ani osobniho.

_________________
http://www.8bity.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: feature request: filtrovanie for
PříspěvekNapsal: 09.10.2013, 07:21 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 19:23
Příspěvky: 1910
Bydliště: Vsetín
Has thanked: 517 times
Been thanked: 812 times
Mě taky třeba nezajímá vlákna Zbrusu nový klon ZX Spectra a AzoraDos, které bych rád filtroval. Mistic by neměl reagovat tak asertivně na normálně napsaný dotaz mborika, kterého si hrozně moc vážím. Martin udělal toho hrozně moc pro ZX a hlavně PMD.

_________________
cs.speccy.cz, ondraspo186.8u.cz, zx-spectrum.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz