OldComp.cz
http://oldcomp.cz/

Nová hra Nibiru
http://oldcomp.cz/viewtopic.php?f=62&t=4872
Stránka 11

Autor:  misticjoe [ 01 led 2017, 18:00 ]
Předmět příspěvku:  Nová hra Nibiru

phpBB [video]

Tak co? Pokochali jste se videjkem? Tak teď k něčemu, čeho jste si v něm možná nevšimli - hra je 100% BASIC :-) Čučíte? Já čučel taky. Ale ke hře.

K naší pěkné Zemi se blíží zkázonosná bájná planeta Nibiru a zrovna vás vybrali do programu "Zabij nibirana, zachováš mír!". Dostávate do ruky malou raketku, košík jahodových donutů a než řeknete popel, už se řítíte vzhůru k nebi z opalovací rampy. Že neproběhl žádný pořídný výcvik? Neva. Raketka umí stejně jen lítat nahoru, dolů, doleva, doprava a střílet. Na to přijdete sami během té dlouhé doby, kterou prožijete v ledovém vesmíru, než se k Nibiru přiblížíte. Mezitím se také můžete začíst do breefingu, z kterého se dozvíte, že celozemská špionážní jednotka GULE odhalila na Nibiru jejího vůdce, jakéhosi Gorga, který likvidaci Země povede. Problém je, že ho chrání nejrůznější havěť, jako třeba galaktičtí ptáci pliváci nebo mušle cvakačky. A ty samozřejmě musíte zmasakrovat, než se dostanete ke Gorgovi.

Autor:  petr22 [ 01 led 2017, 20:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nová hra Nibiru

Pekne - ale kdyz pojmenovavam zaporaky, mohl autor projevit vice kreativity nez pouzit existujici jmeno zaporaka z filmu.

Stránka 11 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/