OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 18.04.2024, 10:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hodiny
PříspěvekNapsal: 18.11.2019, 13:18 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 19.07.2013, 14:21
Příspěvky: 258
Bydliště: Košice
Has thanked: 143 times
Been thanked: 380 times
SCjoe píše:
Překvapuje mne, že výše uvedený qlock.tap není příliš známý (mám ještě v archivu TRD). Znáte někdo autora?
Osobne, obidvoch autorov, mam tu cest sa s nimi stretavat pravidelne. :dwi: mike/zeroteam, ub880d/SinDiKat
https://zx-pk.ru/threads/14239-qlock-chasy.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodiny
PříspěvekNapsal: 18.11.2019, 14:29 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 11.06.2013, 15:27
Příspěvky: 3051
Has thanked: 2200 times
Been thanked: 901 times
Diky! Ha, ja to tusil a po hledani na maniakalnich a pribuznych webech podle pouziti BIN2TAP se ptal jednoho mbckare nejpovolanejsiho..., ale on neznal program ani autory (identitu po prislibu nenasili sdelim v PM). TRD v archivu mne zmatl jen docasne, protoze zx-pk.ru nenasel nebo neumim hledat...

Jedine mne nenapadlo, hledat takove dilko v demech. Vzdyt je to super utilita, kterou si u mbecka casto poustim od tri rano, abych vedel, jestli uz se chystat do prace.

Kdyby jeste launcher v esxdosu umel poustet primo utilitky ci nastavit autostart kodu, byla by to parada...

_________________
// na co myslím, když sedím u oldkompů: režim


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodiny
PříspěvekNapsal: 18.11.2019, 15:05 
Offline
Óm Nejvyšší

Registrován: 22.05.2013, 21:14
Příspěvky: 3661
Bydliště: Bratislava
Has thanked: 373 times
Been thanked: 795 times
tomascz píše:
Hodiny z Úvodní diskety (Uložto) už si nepamatuju - je to milé osvěžení paměti :-) V archivu mám několik verzí, které se liší počtem souborů jak si s disketami předchozí uživatelé bohužel hráli... :-(
Tuhla je "pred-master" verzia, tak ako som ju ja dodal Didaktiku Skalica s tym, ze si tam este (mozno) doplnia nejake reklamy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodiny
PříspěvekNapsal: 18.11.2019, 16:26 
Offline
Kecálek

Registrován: 06.09.2013, 18:35
Příspěvky: 113
Has thanked: 3 times
Been thanked: 15 times
SCjoe píše:
Překvapuje mne, že výše uvedený qlock.tap není příliš známý (mám ještě v archivu TRD).
Znáte někdo autora?


Ja som to vlastne ani nijak nesiril. Hodiny su kopia nejakych stylovych hodin, ktore v tej dobe stali 300 euro, takze som vam usetril nemaly peniaz, nemate za co :-)

Zaujimavostou je, ze maju autodetekciu MB/Pentagon RTC, takze sa daju pouzit skoro na kazdom Spectre (aj bez RTC, program si vypyta aktualny cas).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodiny
PříspěvekNapsal: 18.11.2019, 18:50 
Offline
Óm Nejvyšší

Registrován: 22.05.2013, 21:14
Příspěvky: 3661
Bydliště: Bratislava
Has thanked: 373 times
Been thanked: 795 times
mikezt píše:
SCjoe píše:
Překvapuje mne, že výše uvedený qlock.tap není příliš známý (mám ještě v archivu TRD).
Znáte někdo autora?
Ja som to vlastne ani nijak nesiril. Hodiny su kopia nejakych stylovych hodin, ktore v tej dobe stali 300 euro, takze som vam usetril nemaly peniaz, nemate za co :-)
Tak ma napadlo, ze este by mohli zobrazovat aj sekundy :poke: ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodiny
PříspěvekNapsal: 18.11.2019, 21:12 
Offline
Kecálek

Registrován: 10.07.2014, 01:57
Příspěvky: 169
Has thanked: 25 times
Been thanked: 225 times
SCjoe píše:
Kdyby jeste launcher v esxdosu umel poustet primo utilitky ci nastavit autostart kodu, byla by to parada...
sice neviem o aky launcher ide, ale .launcher ( https://sindik.at/~ub880d/2016/10/8-nove-utilitky-pre-esxdos-strikestringsstrike-a-launcher/ ) vie vytvarat "spustace" tapiek. a z readme ku esxdos 086: "Auto-BOOT Support: Supports loading /SYS/AUTOBOOT.BAS on cold/warm boot (configured in /SYS/CONFIG/ESXDOS.CFG)", len drobna poznamka, autoboot.bas ma byt basicovsky program s +3dos hlavickou (takze ulozeny cez SAVE *"autoboot.bas" LINE 10)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz