OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 19.04.2024, 08:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 03.12.2015, 17:33 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 31.08.2014, 16:27
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Has thanked: 63 times
Been thanked: 398 times
Ještě se zeptám, jak by měla vypadat krabička na SD kartu. Asi by bylo hezké, kdyby byla také s obrázkem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 04.11.2019, 21:06 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 19:23
Příspěvky: 1917
Bydliště: Vsetín
Has thanked: 519 times
Been thanked: 816 times
Baktro, hra Curse of the Lost Miner je kurevsky těžká. To se nedá vůbec hrát, na každém kroku umíráte. Stresují vás propadající plošinky a všudepřítomné ostny. Ale říkal jsem si, když jsem dohrál první díl Caverns of the Lost Miner, musím i druhý. Rozehrál jsem to, ale nedokáži si vůbec představit, že bych to dohrál na real Atari. Teda dokáži, ale musel bych to tak měsíc trénovat. Používal jsem emulátor a save i v průběhu levelu. Ale dohrál jsem to. Baktra mi to ukáže na Atariádě na real Atari :-). A teď se musím věnovat hrám na jiných platformách jako ZX a C64.


Přílohy:
CurseOfTheLostMiner.png
CurseOfTheLostMiner.png [ 2.82 KiB | Zobrazeno 2942 krát ]

_________________
cs.speccy.cz, ondraspo186.8u.cz, zx-spectrum.cz
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05.11.2019, 10:24 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 19:27
Příspěvky: 1029
Has thanked: 450 times
Been thanked: 155 times
Teď, když jsi si zvykl na Atari, tě to nebude na jiné platformě bavit. :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05.11.2019, 11:13 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 31.08.2014, 16:27
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Has thanked: 63 times
Been thanked: 398 times
solaris104 píše:
Baktro, hra Curse of the Lost Miner je kurevsky těžká. To se nedá vůbec hrát, na každém kroku umíráte. Stresují vás propadající plošinky a všudepřítomné ostny. Ale říkal jsem si, když jsem dohrál první díl Caverns of the Lost Miner, musím i druhý. Rozehrál jsem to, ale nedokáži si vůbec představit, že bych to dohrál na real Atari. Teda dokáži, ale musel bych to tak měsíc trénovat. Používal jsem emulátor a save i v průběhu levelu. Ale dohrál jsem to. Baktra mi to ukáže na Atariádě na real Atari :-). A teď se musím věnovat hrám na jiných platformách jako ZX a C64.


Ano, hra je doopravdy hodně těžká. Je třeba využívat všech podivných fyzikálních zákonů herního světa.
A správně se propadat. Je to kompenzováno možností kdykoliv pokračovat od nejvyšší dosažené jeskyně.

Gratuluji k dokončení, je to doopravdy fuška. Prozradím taky, že podržení klávesy SELECT při zavádění hry (dokud se neobjeví menu) odemkne všechny jeskyně (to ale všichni kdo se podívali do zdrojáků dávno vědí).

Schválně kolik bodů nahraješ v U.M.C verzi hry :-) Nejenom, že je těžká, ale efektivnost průchodu jeskyněmi hezky oboduje.

Kdo by si chtěl hru vyzkoušet, stahujte z domovské stránky hry.

Víte, že hra existovala i pro MS-DOS? Hrůza napsaná v Turbo Pascalu. Je součástí "hřbitovního balíčku" na této stránce ve složce Pascal/lost_miner.
Přečtěte si readme.txt a ke spuštění použijte DOSBOx.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz