OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 23.04.2024, 17:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nejlepší hry
PříspěvekNapsal: 13.05.2013, 23:00 
Offline
Kecka

Registrován: 13.05.2013, 09:44
Příspěvky: 42
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Moje oblíbené: Draconus, Zybex, Bristles, Gyruss, Ninja, Ninja Commando, Milk Race, Trailblazer, Panther Amaurote, Submission, Kitten, Spy Hunter (všechny jsem měl rád i kvůli hudbě), Yoomp!, Montezuma's Revenge, Herbert, Alley Cat, Ardy the Aardvark, Tigris, Zenji, Aztec, Aztec Challenge, Ballblazer, Basil, Timeslip, BC's Quest for Tires, QIX, Beef Drop, Crumble's Crisis, Blue Max, Blue Max 2001, BMX Simulator, Boulderdash, Rebound, Bounty Bob Strikes Back, Bruce Lee, Centipede, Captain Beeble, Castle Crisis, Cavelord, Cavernia, Caverns of Mars, Cervi, Joust, Chimera, Choplifter, Moon Patrol, Chuckie Egg, Citadel Warrior, Colony, Commando, Tower Toppler, Ghostbusters, Crystal Castles, Cubico, Misja, Dan Strikes Back, Dandy Dungeon, Death Race, Dig Dug, Defender, Deflektor, Desmond's Dungeon, Satan's Hollow, Dimension X, Donkey Kong, Jungle Hunt, Druid, Fred, ECKN, Electrician, Elektra Glide, Extirpator, Hard Hat Mack, Feud, Fire Chief, Pastfinder, Frantic!, Frogger, Galaxian, Polar Pierre, Gauntlet, Gem Drop, Ghost Chaser, Green Beret, Gremlins, Gumball, H.E.R.O., h3x0r Deluxe, Helicops, Henri, Henry's House, High Rise, House of Usher, Hover Bovver, Imagine, Infiltrator, Into Deep!, Jellybeans, Journey to the Planets, Karateka, Keystone Kapers, Kik-Start, Koronis Rift........ no, to by asi tak pro začátek stačilo. :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nejlepší hry
PříspěvekNapsal: 14.05.2013, 00:14 
Offline
Radil

Registrován: 12.05.2013, 22:02
Příspěvky: 284
Has thanked: 11 times
Been thanked: 53 times
pepax píše:
Moje oblíbené: Draconus, Zybex, Bristles, Gyruss, Ninja, Ninja Commando, Milk Race, Trailblazer, Panther Amaurote, Submission, Kitten, Spy Hunter (všechny jsem měl rád i kvůli hudbě), Yoomp!, Montezuma's Revenge, Herbert, Alley Cat, Ardy the Aardvark, Tigris, Zenji, Aztec, Aztec Challenge, Ballblazer, Basil, Timeslip, BC's Quest for Tires, QIX, Beef Drop, Crumble's Crisis, Blue Max, Blue Max 2001, BMX Simulator, Boulderdash, Rebound, Bounty Bob Strikes Back, Bruce Lee, Centipede, Captain Beeble, Castle Crisis, Cavelord, Cavernia, Caverns of Mars, Cervi, Joust, Chimera, Choplifter, Moon Patrol, Chuckie Egg, Citadel Warrior, Colony, Commando, Tower Toppler, Ghostbusters, Crystal Castles, Cubico, Misja, Dan Strikes Back, Dandy Dungeon, Death Race, Dig Dug, Defender, Deflektor, Desmond's Dungeon, Satan's Hollow, Dimension X, Donkey Kong, Jungle Hunt, Druid, Fred, ECKN, Electrician, Elektra Glide, Extirpator, Hard Hat Mack, Feud, Fire Chief, Pastfinder, Frantic!, Frogger, Galaxian, Polar Pierre, Gauntlet, Gem Drop, Ghost Chaser, Green Beret, Gremlins, Gumball, H.E.R.O., h3x0r Deluxe, Helicops, Henri, Henry's House, High Rise, House of Usher, Hover Bovver, Imagine, Infiltrator, Into Deep!, Jellybeans, Journey to the Planets, Karateka, Keystone Kapers, Kik-Start, Koronis Rift........ no, to by asi tak pro začátek stačilo. :-D


...no a pak že nejsi pařan (nebo za našich časů se říkalo gamesník či gamesák) :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nejlepší hry
PříspěvekNapsal: 14.05.2013, 01:47 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 19:40
Příspěvky: 1924
Bydliště: Olomouc
Has thanked: 897 times
Been thanked: 696 times
sillicon píše:
...no a pak že nejsi pařan (nebo za našich časů se říkalo gamesník či gamesák) :-D

Hehe, on to jenom ume maskuje ;)

_________________
www.krupkaj.cz ~ www.atariportal.cz ~ jaysoft.atari.org
:busybee:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nejlepší hry
PříspěvekNapsal: 14.05.2013, 08:31 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2287
Bydliště: Brno
Has thanked: 846 times
Been thanked: 318 times
Draconus, Feud. Pokud někdo řekne Atari, tak první co se mi vybaví je úvodní hudba i s menu od Draconuse. Pak jsem ještě hodně drtil u kamaráda Spy vs Spy ale to bylo na Commodore 64 :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nejlepší hry
PříspěvekNapsal: 14.05.2013, 20:42 
Offline
Kecka

Registrován: 13.05.2013, 09:44
Příspěvky: 42
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
sillicon píše:

...no a pak že nejsi pařan (nebo za našich časů se říkalo gamesník či gamesák) :-D


Právě že nejsem, u žádné hry jsem dlouho nevydržel. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nejlepší hry
PříspěvekNapsal: 15.05.2013, 22:33 
Offline
Kecálek
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 22:34
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha
Has thanked: 101 times
Been thanked: 35 times
Ja som s oblubou travil cas u Action Biker, Alley Cat, American Contry Cross, Archon, Blue Max, B.Dash, Bruce Lee, Decathlon, BC's Quest for Tires, H.e.r.o., Pitfall, Power Down, Pole Position, Montezuma's revenge a plno dalsich. Krasne spomienky. V tej dobe bola takmer kazda hra dobra, preto je tazke vybrat najlepsiu hru.

_________________
Atari 1200XL (PAL), Atari 600XL (64KB), Atari 800XL (Stereo), Atari 800XE, ATARI 130XE (Ultimate 1MB, VBXE, SIDE II, PokeyMax 2), ATARI 2600 Darth Vader, ATARI 7800, ATARI 520ST, ATARI 1040 STE, Commodore C64


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nejlepší hry
PříspěvekNapsal: 15.05.2013, 23:59 
Offline
Stydlín
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 22:20
Příspěvky: 9
Bydliště: Libochovice
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0 time
v mládí jsem vlsatnil C64, ale kámoš měl atari a občas jsme si to měnili právě kvůli Draconusovi kterého jsem nemohl na C64 dlouho sehnat, je to úžasná hra, dále pak zorro, montezuma, bruce lee, ghost chaser


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nejlepší hry
PříspěvekNapsal: 12.12.2013, 20:15 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 23:38
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha
Has thanked: 393 times
Been thanked: 122 times
Lisiak4 píše:
Draconus, Feud. Pokud někdo řekne Atari, tak první co se mi vybaví je úvodní hudba i s menu od Draconuse. Pak jsem ještě hodně drtil u kamaráda Spy vs Spy ale to bylo na Commodore 64 :)


Ano, mně taky :)

Jinak si myslím, že naprosto úchvatně dopadl ve verzi pro Atari Tomahawk. Zrovna na Atari to dost "zapadlo" (ač na ZX to bylo tak úspěšné), navzdory tomu je to podle mě nejlepší verze na 8-bitech.

_________________
https://zxretrosoft.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz