OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 28.03.2024, 20:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nové case a klávesnice pro A1200
PříspěvekNapsal: 17.04.2017, 20:05 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 22:45
Příspěvky: 347
Bydliště: Brno
Has thanked: 77 times
Been thanked: 72 times
Nemá cenu brečet na cenami kolem roku 2000, to je pryč. Taky jsem tenkrát koupil B1260 za 3500 a nebo dostal A600 zadarmo, přičemž teď jsem kupoval jinou A600 za 110 Liber.

Je fajn, že vznikají projekty typu nové kastle, pač spousta kastlí se pak objeví na prodej a člověk může žluťáka vyměnit za lepší a nebo koupí novovýrobu. Je tedy fajn, že jsou nějaký možnosti, než aby žádné nebyly. Já osobně čekám, až budou i klávesy a pak bych jednu/dvě sady koupil.

Těch projektů pro klasickou Amigu se chystá víc. Jens avizoval A1200 Reloaded, novou základní desku, Apollo-Core tým je tesně před vydáním Vampire Stanalone desky a Vampire 1200 akcelerátoru a mám pocit, že oba týmy úzce spolupracují i s výrobcem nových kastlí. Tento rok bude rozhodně zajímavý.

_________________
http://jack.untergrund.net [ Obrázek A500+ Obrázek A600 ObrázekA1200 ObrázekA1200T Obrázek A2000 ObrázekA4000 ObrázekA4000T ObrázekMac Mini G4 ]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nové case a klávesnice pro A1200
PříspěvekNapsal: 17.04.2017, 20:29 
Offline
Profík

Registrován: 28.10.2015, 20:07
Příspěvky: 684
Has thanked: 0 time
Been thanked: 73 times
Tech projektu uz bylo... jeeeeeje. Na projekt ohledne Amigy se zacinam tesit az ve chvili kdy je co ukazovat lidem.

A z mnoha lidi se vyklubal bud zlatokop ktery si myslel ze lidi zaplati jakoukoliv castku (a ono ne) nebo slibotechna, ktera slibovala a nic nesplnila (tech bylo asi nejvic).

Jakpak asi dopadla A1200 deska do ATX skrine?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz